menu

"Przepis na życie" 5 sezon. Nowa fryzura Anki po podróży

01.09.2013, godz. 17:06
Przepis na życie 5 odc. 2. Anka (Magdalena Kumorek), Mania (Aleksandra Radwańska)
foto: TVN/X-NEWS

Anka (Magdalena Kumorek) z "Przepisu na życie" przechodzi kolejną metamorfozę! W  Adamowicz wraca z Jerzym (Borys Szyc) z podróży po Europie. W Polsce Anka pojawia się już w zupełnie nowej fryzurze. "Przepis na życie" odcinek 53 (odc. 1) w niedzielę, 1.09.2013, o godz. 21.

Nowy sezon "Przepisu na życie" to kolejne perypetie miłosne Anki Adamowicz (Magdalena Kumorek) i Jerzego Knappe (Borys Szyc). W 1 odcinku "Przepisu na życie" 5 Anka i Jerzy korzystają z uroków życia i podróżują wraz z Gniewkiem (Modest Aleksandrowicz) po Europie, o czym donoszą wysyłając najbliższym pocztówki.

>>> "Przepis na życie" 5 sezon. Beatka i Żabcia pod jednym dachem z Walusiem - zdjęcia

Anka i Jerzy w końcu przyjeżdżają do Polski zupełnie odmienieni... Podczas wycieczki ukochany Anki zrobił sobie tatuaż, a sama właścicielka Przepisu zdecydowała się na nową fryzurę.

W ostatnim odcinku 4 sezonu Anka miała krótkie włosy. W nowych odcinkach po wakacjach 2013 nie ma śladu po modnym bobie. Adamowicz pojawia się w długich, cienkich warkoczykach. Nowa fryzura potrzebuje jednak pewnego wsparcia. Jako gadżet służy jej zawiązana na głowie kolorowa chusta.

>>> Co nowego w "Przepisie na życie" po wakacjach 2013 - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Zmiana Anki jest również zauważalna w jej sposobie ubierania. Zwolenniczka dziewczęcych oraz nierzucających się w oczy ubrań stawia teraz na hipisowski styl. Podoba Wam się młodzieżowa metamorfoza Anki?

Zobacz zwiastun nowych odcinków "Przepisu na życie" 5 >>>

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Przepis na życie"? Polub nas na Facebooku!

WIĘCEJ