menu

M jak miłość. Rafał w mieszkaniu Marcina. Szymek w niebezpieczeństwie?

31.05.2015, godz. 18:30
M jak miłość odc. 1148. Marcin (Mikołaj Roznerski), Rafał (Przemysław Bluszcz)
M jak miłość odc. 1148. Marcin (Mikołaj Roznerski), Rafał (Przemysław Bluszcz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Ucieczka Rafała (Przemysław Bluszcz) z "M jak miłość" z Grabiny nie oznacza, że chory psychicznie dozorca z siedliska na dobre zniknie z życia Anny (Tamara Arciuch) i Mostowiaków. Wprost przeciwnie - Rafał nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. W 1148 odcinku "M jak miłość" szaleniec jedzie do Warszawy i spotyka się z Marcinem (Mikołaj Roznerski), który kiedyś oferował mu swoją pomoc. Chodakowski pożycza Rafałowi pieniędze, zupełnie nieświadomy co planuje psychopata z siedliska Anny.

"M jak miłość" odcinek 1148 - poniedziałek. 1.06.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Tajemnica Rafał z "M jak miłość" wychodzi na jaw, a rodzina Mostowiaków drży z przerażanie na samą myśl do czego jest zdolny chory psychicznie dozorca z siedliska Anny, który zakochał się w Gruszyńskiej!

Wreszcie wszystko zaczyna się układać w jedną całość. Mostowiakowie i Anna łączą nieszczęśliwe wypadki, które ich ostatnio spotkały z osobą Rafała. Szaleniec, który chciał zabić swoją żonę Annę, uciekł ze szpitala psychiatrycznego i jest ściagny przez policję może się posunąć do najgorszej podłości.

Przeczytaj: M jak miłość. Rafał porywa Antka na oczach Mateusza! Koszmar w rodzinie Mostowiaków

W 1148 odcinku "M jak miłość" po ucieczce z Grabiny Rafał jedzie do Warszawy. Po ostatnich wydarzeniach Rafał zrozumie, że nie może wrócić do siedliska, bo w pensjonacie od razu zatrzyma go policja. I że musi zdobyć skądś pieniądze. Zdesperowany, przyjedzie w końcu do Warszawy do Marcina.

Jedyną osobą, która może mu pomóc jest Chodakowski. Podczas ich ostatniego spotkania w siedlisku w 1134 odcinku "M jak miłość" Marcin zapewnił Rafał, że jak tylko będzie czegoś potrzebował może się do niego zgłosić.

Wciąż bowiem ma względem Gołębiewskiego dług wdzięczności za pomoc Kasi (Agnieszka Sienkiewicz). To właśnie Rafał uratował ciężarną Kasię gdy straciła przytomność na ich działce w Grabinie. On wezwał karetkę pogotowia i dzięki temu udało się uratować życie jej dziecka.

- Powiedział pan wtedy, że gdybym potrzebował pomocy, to mogę do pana jak w dym…

A Chodakowski, nieświadomy zagrożenia, zaprasza szaleńca do mieszkania. Marcin nie waha się ani chwili, gdy ma okazję się zrewanżować. Kiedy Rafał prosi go o pożyczkę, Chodakowski bez zbędnych pytań wręcza mu pieniądze. Nie zdaje sobie sprawy, że rozmawia z osobą chorą psychicznie, która zagraża Mostowiakom.

- Niech się pan nie gniewa, na razie nie mogę powiedzieć, o co chodzi, ale… naprawdę jestem pod ścianą. Oddam panu wszystko, co do grosza zaraz na początku kwietnia! - wyjaśnia Rafał.

Patrz: M jak miłość. Anna sobowtórem żony Rafała. Ewa i Marek demaskują chorego psychicznie Rafała

Później Gołębiewski wraca do Grabiny i ukrywa się w pobliżu siedliska ukochanej Anny. Szaleniec znajduje kryjówkę w lesie i z ukrycia zaczyna Annę obserwować. Cierpliwie czekając na moment, gdy jego wybranka zostanie sama... i będzie mógł zaatakować.

W tym czasie Anna może liczyć na ochronę Adama Wernera (Jacek Kopczyński), który przeprowadził się do niej, by czuła się bezpiecznie.  W lesie na chorego psychicznie mężczyznę wpadają Mateusz (Krystian Domagała) i Antek (Jakub Jankiewicz)...

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ