menu

Na dobre i na złe. Agata i Szczepan szaleją w Leśnej Górze na meczu hokeja

03.06.2015, godz. 07:45
Na dobre i na złe odc. 602. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Szczepan (Kamil Kula)
Na dobre i na złe odc. 602. Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Szczepan (Kamil Kula) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Salowy Szczepan (Kamil Kula) z "Na dobre i na złe" wie jak podbić serce Agaty Woźnickiej (Emilia Komarnicka)! W 602 odcinku "Na dobre i na złe" Agata powoli traci głowę w miłości do Szczepana i wcale się nie wstydzi, że jej nowy chłopak jest tylko salowym. Bo Szczepan ma coś, czego brakował poprzednim kochankom Agaty - jest czuły, troskliwy, zabawny i zabójczo przystojny. Romans Agaty i Szczepana rozwita, a salowemu udaje się nawet namówić ukochaną na małe szaleństwo - mecz hokeja w szpitalu w Leśnej Górze specjalnie dla chorego pacjenta, 9-letniego Szymka (Maksymilian Dobrowolski).

"Na dobre i na złe" odcinek 602 - środa, 3.06.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Agata i Szczepan z "Na dobre i na złe" nareszcie razem. Zakochani cieszą się swoją miłością i przestają ukrywać przed kolegami z Leśnej Góry. I choć w 602 odcinku "Na dobre i na złe" po szpitalu zaczynają krążyć plotki, że lekarka romansuje z salowym, to oni wcale się nie przejmują złośliwymi komentarzami.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2015. Romans Agaty i Szczepana pełen wzruszeń

Nowa miłość doktor Woźnickiej dodaje lekarce skrzydeł. Zauroczona Szczepanem Agata spędza z nim romantyczny wieczór, ale na razie nie jest gotowa na pierwszą noc. Salowy udowadnia jej jednak, że ma wielkie serce i może zaczekać ile tylko będzie trzeba.

Szczepan opiekuje się w szpitalu 9-letnim Szymonem, pacjentem Tomasza Rzepeckiego (Ireneusz Czop). Chłopiec przygotowywany do operacji przepukliny. Okazuje się jednak, że jest znacznie poważniej chory.

Patrz: Na dobre i na złe. Blanka i Adam przyłapani w łóżku przez Wiktorię

Objawy i wyniki badań sprawiają, iż Tomasz zaczyna podejrzewać białaczkę oraz kolagenozę, czyli chorobę tkanki łącznej związaną z uszkodzeniem systemu odpornościowego, a także białaczkę.

Mały pacjent zaprzyjaźnia się ze Szczepanem. Szybko znajdują wspólny język, bo obaj kochają sport. Szymek wyznaje, że najbardziej na świecie lubi hokej. A Szczepan, jako były hokeista, organizuje specjalnie dla niego mecz na oddziale. I nakłonia Agatę, by stanęła na bramce.

Podczas gry, w której bierze udział także Blanka Consalida (Pola Gonciarz) chłopiec nagle mdleje. Szczegółowe badania wykazują, że podejrzenia Rzepeckiego się nie potwierdziły. Szymek
ma tylko niedobór witaminy D.

Mecz z pacjentem i więź jaka rodzi się pomiędzy Szczepanem a Szymkiem uzmysławiają Agacie, że salowy to naprawdę świętny, opiekuńczy facet.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ