menu

Barwy szczęścia. Historia Marty Walawskiej

15.06.2017, godz. 14:30
Barwy szczęścia odcinek 1571 Marta (Katarzyna Zielińska)
Barwy szczęścia odcinek 1571 Marta (Katarzyna Zielińska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Katarzyna Zielińska po 10 latach grania postaci Marty w serialu "Barwy szczęścia" postanowiła odejść z produkcji. Przez ten czas Walawska zmieniła się, nie tylko wizualnie. Widzowie obserwowali wszystkie wzloty i upadki Marty w "Barwach szczęścia". Najwyższy czas na podsumowanie!

"Barwy szczęścia" nowe odcinki po wakacjach 2017 w TVP2

Widzowie poznali Martę jako żonę Piotra Walawskiego (Piotr Jankowski). Wtedy młoda dziennikarka za wszelką cenę chciała mieć dziecko. Niestety, zarówno jej małżeństwo, jak i marzenie o potomku z czasem legło w gruzach. Trzeba przyznać, że Walawska nie miała szczęścia w miłości - dwa kolejne małżeństwa również zakończyły się rozwodem.

Kiedy na świat przyszła Ewunia (Gabriela Ziembicka), Marta postanowiła się zaopiekować córką Piotra i Eweliny (Teresa Dzielska), jak swoją własną. Dziewczynka dopiero po ośmiu latach dowiedziała się prawdy o swojej biologicznej matce, co wywołało nie lada zamieszanie w życiu Marty.

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1676: Julita złapie Józka na dziecko

Po rozwodzie z Piotrem, przyszedł w życiu Walawskiej czas na drugi ślub. Robert Romanowski (Marcin Czarnik) długo nie pobył mężem Marty. Walawska ponownie dokonała złego wyboru i wyszła za mężczyznę, który ją zdradzał.

Kiedy Piotr związał się z Igą (Ada Fijał), nowa ukochana Walawskiego postanowiła odebrać Marcie za wszelką cenę Ewunię. Po długich walkach, to Walawska postawiła na swoim!

Następnie Marta wpadła w sidła alkoholizmu i musiała przejść terapię odwykową. Całe szczęście już wtedy był przy niej Artur (Jacek Rozenek), który wspierał ją w walce z nałogiem. Niestety, Chowański również zawiedzie Walawską i po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia" Marta wniesie pozew rozwodowy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ