menu

Barwy szczęścia, odcinek 1680: Koniec małżeństwa Klary i Huberta

21.08.2017, godz. 16:28
Barwy szczęścia, odcinek 1679, Klara (Olga Jankowska),
Warto mieć marzenia, jednakże to już abstrakcja ze strony Klary wierzyć w 1679 odcinku serialu "Barwy szczęścia", że wszystko będzie w porządku po jej nieobceności. foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Wiemy już, co wydarzy się po wakacjach w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia"! Małżeństwo Klary (Olga Jankowska) i Huberta (Marek Molak) zawiśnie na włosku. Najwyraźniej Pyrka po wakacjach w "Barwach szczęścia" nie zamierza wybaczyć żonie. Co wydarzy się w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach"?

"Barwy szczęścia" odcinek 1680 po wakacjach 2017 w TVP2

Klara w 1679 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wracała do domu z podniesioną głową pewna, że Hubert chwyci ją w ramiona i wszystko będzie już dobrze. Niestety, żona Pyrki grubo się przeliczy. Wyrodna matka najwyraźniej będzie nieświadoma krzywdy, którą wyrządziła swojej całej rodzinie. Hubert niezbyt ucieszy się na widok swojej żony.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, ostatni odcinek 1679: Marta rozpacza przez rozwód z Arturem

- Iwona, jaka matka zostawia własne dziecko?! - wykrzyczy siostrze Hubert w serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach - Ona zniszczyła nam życie! Rozumiesz?!

Rozjuszony Hubert nie będzie w stanie wybaczyć żonie, o czym zresztą poinformuje ją w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia":
- Trzy miesiące twoje dziecko nie miało matki! Nie masz pojęcia, przez co ja przeszedłem!
Czy istnieje jakakolwiek szansa na uratowanie tego małżeństwa? Przekonamy się dopiero po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ