menu

Barwy szczęścia po wakacjach: Kasia i Łukasz wezmą ślub? - ZWIASTUN

13.06.2017, godz. 20:00
Barwy szczęścia odc. 1500. Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki)
Trzeba przyznać, że ta para niesamowicie do siebie pasuje! foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Czyżby Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki) mieli zażegnać konflikt i wziąć ślub po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia"? W obecnej sytuacji raczej trudno to sobie wyobrazić! Mamy jednakże przesłanki, które świadczą o prawdopodobieństwie takiego obrotu akcji. Co wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach?

"Barwy szczęścia" odcinek 1680 po wakacjach 2017 w TVP2

Jak podaje "Świat Seriali" Stefan (Krzysztof Kiersznowski) po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia" zaporponuje Walerii (Ewa Ziętek) pewien układ. Będzie chciał w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia", aby Kasia i Łukasz zamienili się z nimi lokum - młodzi wezmą dom, a starsi przejmą mniejsze mieszkanie.

Zobacz: Barwy szczęścia, odcinek 1679: Marta żąda rozwodu!

Kasia będzie miała wątpliwości.
- Wy możecie tutaj zacząć swoje życie od nowa - powie Waleria w 1680 odcinku serialu "Barwy szczęścia" - Wychowałaś się w tym domu, teraz tu wychowasz Ksawcia. To takie romantyczne - zachwycie się swoją wizją mama.

Stefan zasugeruje córce, aby przed zamianą mieszkań, najpierw poślubiła Łukasza! Czy to będzie możliwe? Przecież po wakacjach w serialu "Barwy szczęścia" Kasia wciąż będzie miała za złe ukochanemu to, że tak perfidnie ją okłamał!
Pomimo to, żywimy nadzieję, że w końcu wszystko ułoży się pomiedzy Górką, a Sadowskim! Wizja ich ślubu, przeprowadzki oraz szczęścia napawa nadzieją na koniec klęsk i tragedii w ich życiach. Poniżej w zwiastunie odcinków serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach słyszymy, jak Stefan mówi córce: "- W takich krytycznych momentach w życiu zmiany bywają po prostu zbawienne!"...

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 1676: Julita złapie Józka na dziecko

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ