menu

Barwy szczęścia. Rewolucja w życiu Katarzyny Zielińskiej

12.08.2017, godz. 11:00
Katarzyna Zielińska na wakacjach w Starym Sączu
Katarzyna Zielińska na wakacjach w Starym Sączu. foto: Instagram

Wielkie zmiany nadchodzą w życiu gwiazdy serialu "Barwy szczęścia"! Katarzyna Zielińska przeprowadza istną rewolucję w swoim życiu, zarówno prywatnym, jak i zawodowym. Odejście z "Barw szczęścia" po wielu latach, drugie dziecko... i co jeszcze wydarzy się w najbliższym czasie u Katarzyny Zielińskiej?

"Barwy szczęścia" nowe odcinki po wakacjach, o godz. 20.40 w TVP2

Już od dawna nie jest tajemnicą, że Katarzyna Zielińska odchodzi z serialu "Barwy szczęścia". Aktorka uznała, że chce bardziej rozwinąć się zawodowo i chociaż te wszystkie lata w produkcji TVP2 były bardzo dobre, to po prostu czas ruszyć dalej.

Oprócz tego już niedługo Katarzyna Zielińska po raz drugi zostanie mamą. Najwyraźniej z tego powodu aktorka "Barw szczęścia" zamierza znaleźć inne miejsce zamieszkania:

- Znalezienie domu marzeń wcale nie jest łatwe. Tym bardziej, że Kasia jest bardzo wymagająca. Tak naprawdę za wymarzoną posiadłością rozgląda się od kilku lat. Kasia nie chce zapeszać, ale chyba znalazła już swój wymarzony dom bardzo blisko Warszawy. Pewnie to kwestia czasu, aż sfinalizują zakup i będą szykować się do przeprowadzki. Dla ich uporządkowanego rodzinnego życia to będzie rewolucja i chcą to jak najszybciej mieć za sobą - miała powiedzieć informatorka "Faktu". Życzymy powodzenia!

Przeczytaj też: Barwy szczęścia, po wakacjach 2017: Ewa zakneblowana i porwana. Zacznie się dusić!

Polecamy: Barwy szczęścia. Katarzyna Zielińska rzuciła serial dla macierzyństwa?

Zobacz: Sierpniowe premiery. Jakie seriale wracają na antenę?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ