menu

Druga szansa 3 sezon online odcinek 6 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

13.03.2017, godz. 19:59
Druga szansa 3 odcinek 6, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Sara (Magdalena Boczarska)
Druga szansa 3 odcinek 6, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Sara (Magdalena Boczarska) foto:

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 6 w TVN w poniedziałek, 20.03.2017, o godz. 21.30. "Druga szansa" 3 online odcinek 6 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 32 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" 3 sezon odcinek 6 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 6 (odc. 32) - streszczenie, co się wydarzy?

Związek Moniki (Małgorzata Kożuchowska) i Marcina (Marcin Świderski) przechodzi kryzys. Co więcej, ktoś dręczy ją telefonami z niemoralnymi propozycjami. Kobieta zgłasza sprawę na policję. Adam (Bartłomiej Topa) zjawia się w mieszkaniu Boreckiej z niezapowiedzianą wizytą. Chce zobaczyć córkę. Kiedy spotyka Kryńskiego, który pod nieobecność partnerki przyjechał po swoje rzeczy, między mężczyznami dochodzi do konfrontacji.

Ksawery (Maciej Musiałowski) spędził noc w izbie wytrzeźwień. Następnego dnia Borecka wyciąga go z kłopotów. Jednocześnie zaczyna zastanawiać się, czy nie popełniła błędu, przed którym ostrzegał ją Marcin. Grzegorz (Wojciech Mecwaldowski) zostawia Brandonka z nianią Martą. Kobieta porzuca dziecko w mieszkaniu. Jego płacz słyszy sąsiadka Jagoda (Marietta Żukowska).

Relacje Sary (Magdalena Boczarska) i Dominika poprawiają się. Aktorka żąda od Starczyńskiej (Katarzyna Herman) wyemitowania programu, w którym mówi prawdę swoim synu. Dzięki niej Anna postanawia wyznać Zeitowi (Rafał Królikowski), że również pragnie dziecka. Problemy nie pozwalają Monice skupić się na pracy. Nowy kanał niedługo rozpocznie działalność, a programy nie są jeszcze gotowe.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
WIĘCEJ