menu

Druga szansa 3 sezon. Bartłomiej Topa chce odejść z serialu? OŚWIADCZENIE

13.03.2017, godz. 21:36
Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), Adam Swensson (Bartłomiej Topa)
Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), Adam Swensson (Bartłomiej Topa) foto: x-news

Szok! Bartłomiej Topa grający w serialu "Druga szansa" poprosił o uśmiercenie swojej postaci z powodu Małgorzaty Kożuchowskiej. Uzasadnił swoją wypowiedź dosyć poważnie... Skrytykował produkcję i powiedział, że boi się o swoją karierę. Co dokładniej powiedział aktor z serialu "Druga szansa"? Głos w tej sprawie zabrały osoby z produkcji serialu TVN.

"Druga szansa" nowe odcinki w poniedziałki, o godz. 21.30 w TVN

Wyniki oglądalności serialu "Druga szansa" podobno zaniepokoiły producentów serialu, w porównaniu do poprzedniego sezonu. Jak do tej pory bywało, seriale tracące na popularności zostawały ściągane z anteny TVN. Aby uniknąć "tragedii" do akcji ratunkowej wkroczyła Małgorzata Kożuchowska, a efekty jej pracy nie spodobały się Bartłomiejowi Topie.

Zobacz: Druga szansa 3 sezon. Adam zostanie sąsiadem Moniki i Marcina

Jak podaje serwis "Pudelek" aktorka grająca Monikę w serialu "Druga szansa" zyskała ogromne wpływy na scenariusz oraz pozostałe aspekty produkcji. W ten sposób ponoć "Druga szansa" zamienia się w brazylisjką telenowelę!

- Bartek poprosił o uśmiercenie swojego bohatera. Zagrał w dwóch seriach, zarobił i chce się wycofać. Boi się, że gdyby grał dłużej w takim serialu, mógłby zacząć tracić w oczach poważnych producentów filmowych. Choć gra czarny charakter, scenariusz "Drugiej szansy" przypomina mu brazylijską telenowelę - powiedział informator Super Expressu.

Przeczytaj: Druga szansa 3 sezon. Awantura w mieszkaniu Moniki. Adam chce, by Basia dostała jego nazwisko

Podobno z tego powodu Bartłoiej Topa zdecydował się uśmiercić swoją postać w "Drugiej szansie". Co wydarzy się dalej w "Drugiej szansie"3? Sylwia Szostak odpowiedzialna za promocję serialu zabrała głos w tej sprawie:

Trzeci sezon serialu Druga Szansa nabiera tempa. W życiu Moniki Boreckiej pojawiła się upragniona córeczka, ma ona u boku wspaniałego mężczyznę i nadal robi karierę w show-biznesie. Jednak Monika musi teraz walczyć nie tylko o swoją pozycje w branży, ale także o bezpieczeństwo swojej rodziny. Te dynamiczne wątki trzeciego sezonu - efekt pracy dużego zespołu profesjonalnych scenarzystów pod kierownictwem Katarzyny Śliwińskiej- Kłosowicz - bardzo przypadł do gustu widzom. Oglądalność trzeciego sezonu wzrosła znacząco względem poprzedniej serii, a widownia rośnie z odcinka na odcinek.

Największe zwroty akcji jednak dopiero przed nami. A dla widzów serialu mamy dobrą wiadomość. Napędzony sukcesem ostatnich odcinków, zespół scenarzystów stacji TVN intensywnie pracuje nad kolejnym sezonem! W 4 serii zobaczymy kontynuacje wątków wszystkich głównych bohaterów. Fani serialu nie mają powodów do obaw - kluczowa postać grana przez Bartłomieja Topę nie zniknie z serialu - powiedziała w rozmowie z Onetem Sylwia Szostak, odpowiedzialna za PR serialu "Druga szansa".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ