menu

Klan. Bożenka z Klanu nie je mięsa: Nie jem złych emocji - WIDEO

25.11.2016, godz. 14:00
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska foto: x-news

Serialowa Bożenka z "Klanu", Agnieszka Kaczorowska, w wywiadzie dla agencji x-news opowiada o swoich doświadczeniach z dietą wegetariańską. Opowiada o swoim samopoczuciu, przyczynach oraz skutkach zrezygnowania z diety mięsnej. Okazuje się, że aktorka Agnieszka Kaczorowska nie lubi wspierać zabijania zwierząt!

"Klan" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 18 w TVP1

Pewnie wielu mięsożernych fanów Bożenki z serialu "Klan" zastanawia, dlaczego Agnieszka Kaczorowska przestała jeść mięso? Przecież chodzi wiele głosów, że dieta wegetariańska jest niezdrowa, w niektórych przypadkach - nawet niebezpieczna! Aktorka Agnieszka Kaczorowska zaprzecza tym pomówieniom - mówi, że wystarczy utrzymywać odpowiedni bilans w diecie i uzupełniać wszystkie niezbędne do prawidłego funkcjonowania organizmu składniki odżywcze. Bożenka z "Klanu" zdradza również, że czuje się na diecie bardzo dobrze i zmiana żywienia pozytywnie wpłynęła na jej samopoczucie oraz ciało.

Zobacz: Druga szansa 3 sezon. Monika Borecka nie poradzi sobie z macierzyństwem?

Skąd więc w młodej aktorce taki pomysł na siebie, skoro wokół tyle nieprzychylnych głosów mówi, że wegetarianizm jest nienormalny? Okazuje się, że Agnieszka Kaczorowska nie chce spożywać zwierząt ze względu na niedobrą aurę, która potem zostaje w ich mięsie, kiedy są spożywane. Mówi tak:
- (...) to bardziej z takich pobudek ideologicznych, mianowicie wiem, że jedząc mięso, które, to są zwierzki, które się zabija, one mają w sobie bardzo dużo takiej złej energii i bardzo dużo negatywnych emocji, wydzielają się w nich takie negatywne, złe dla nas hormony, więc jedząc to mięso się tym karmimy, a ja nie mam ochoty mieć w sobie tych wszystkich złych emocji (...)

Przeczytaj: Przyjaciółki 9 sezon. Co się wydarzy w następnym sezonie Przyjaciółek?

 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ