menu

Klan. Ślub Sandry i Norberta

02.12.2016, godz. 16:00
Magdalena Górska, Jakub Świderski
Magdalena Górska, Jakub Świderski foto:

Ślub w "Klanie"! W 3037 odcinku telenoweli na TVP1 Sandra (Magdalena Górska) i Norbert (Jakub Świderski) spotkają się na ślubnym kobiercu. Na ceremonii zjawi się także Kamila (Martyna Kowalik), która poprosi przystojnego modela (Bartosz Waga) by jej towarzyszył. W czasie ślubu była partnerka Norberta wybiegnie załamana z kościoła, bo nie będzie mogła patrzeć na szczęście nowożeńców. Co wydarzy się w nowych odcinkach "Klanu"?

"Klan" odcinek 3037 w czwartek, o godz. 18 w TVP1

Wielkie święto w "Klanie"! W 3037 odcinku serialu rodzina Chojnickich spotka się w kościele, by świętować szczęście Sandry i Norberta. Zakochani spóźnią się na własną ceremonię, za to na miejscu punktualnie pojawi się Kamila z przystojnym towarzyszem, Borysem (Bartosz Waga). Dziewczyna podjedzie pod kościół eleganckim samochodem i zrobi wrażenie na zgromadzonych.

Zobacz: Klan. Bożenka z Klanu nie je mięsa: Nie jem złych emocji - WIDEO

Jej pięć minut jednak szybko minie, gdy na miejscu zjawią się Państwo Młodzi. Sandra i Norbert będą wyglądali na szczęśliwych, a ich rodzicom zakręci się łza w oku. Tymczasem Kamila - była partnerka Norberta - nie wytrzyma i robiąc scenę wybiegnie ze świątyni, gdy świeżo upieczeni małżonkowie zaczną całować się przed ołtarzem. - Zostaw mnie! Przyszłam na ślub tego faceta, bo myślałam, że pokażę mu, że mnie to nie rusza! Ale mnie rusza! - krzyknie do Borysa Kamila, gdy ten wybiegnie za nią.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ