menu

Klan, odcinek 3100: Maciek otworzy własną piekarnię

29.03.2017, godz. 10:48
Klan, Maciek (Piotr Swend)
Klan, Maciek (Piotr Swend) foto: Facebook

Maciek (Piotr Swend) nie wyjedzie z Polski, bo znajdzie swój pomysł na życie. W 3100 odcinku "Klanu" młody Lubicz będzie już zdeterminowany i poprosi Miłosza (Konrad Darocha) w rozkręceniu interesu. Maciek zechce otworzyć preclownię, ale najpierw będzie musiał zdobyć środki na swój start up. Uda mu się?

"Klan" odcinek 3100, w środę 29.03.2017 o godzinie 18:00 w TVP1

Maciek Lubicz chciał wyjechać z Leokadią (Katarzyna Skolimowska) do Australii i tam zacząć nowe życie, szkoląc swój angielski. Chłopak jednak zmienił plany więc możecie być spokojni - Piotr Swend nie zniknie z "Klanu".

Zobacz: Klan. Daniel Olbrychski nie gra w Klanie, bo TVP1 to telewizja rządowa

Syn Grażyny postanowi otworzyć własny interes - preclownię. W tym czuje się najlepiej, a wypieki jego autorstwa są pyszne. W 3100 odcinku "Klanu" Maciek odwiedzi Miłosza i pokaże mu pudło pełne precli. Mąż Bożenki (Anna Kaczorowska) jednak uświadomi mu, że dobre chęci to za mało i będzie potrzebował środków finansowych. Jak je zdobyć? Maciek postanowi znaleźć darczyńców i będzie ubiegać się o dotację.

- To są precle. Zrobisz zdjęcia. Będzie reklama - poprosi Maciek. - Chcę zebrać pieniądze na preclownię. Tak jak Darek zbiera - doda.
- Musisz przekonać ludzi, że warto ci zaufać, żeby chcieli pomóc właśnie tobie - powie Miłosz i nakręci film promocyjny, który pomoże Maćkowi w rozkręceniu swojego biznesu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ