menu

M jak miłość i Barwy szczęścia. Powtórki seriali przez wakacje - kiedy oglądać?

14.06.2017, godz. 10:00
BARWY SZCZĘŚCIA (Marta i Robert) M jak MIŁOŚĆ (Marta i Andrzej)
BARWY SZCZĘŚCIA (Marta i Robert) M jak MIŁOŚĆ (Marta i Andrzej) foto: materiał prasowy

Podczas przerwy wakacyjnej zapaleni widzowie seriali "M jak miłość" oraz "Barw szczęścia" nie będę musieli rozstawać się ze swoimi ulubionymi produkcjami! W lato będzie można oglądać puszczane w TVP 2 powtórki ulubionych odcinków. Kiedy będą emitowane powtórki seriali "M jak miłość" i "Barw szczęścia"?

Emisje powtórek seriali w wakacje

Seriale "Barwy szczęścia" i "M jak miłość" miały niedawno swoje finały sezonów. Oczywiście wielu fanów podniosło głos sprzeciwu wobec zakończenia emisji ich ulubionych produkcji, ale nic straconego! TVP 2 emituje powtórki odcinków "Barw szczęścia" i "M jak miłość" przez całe wakacje. To świetna okazja, aby przypomnieć sobie najważniejsze wydarzenia, przeżyć z serialowymi bohaterami ostatni sezon od nowa i przygotować się na nadchodzące wątki.

Dla wyjątkowo sentymentalnych widzów "M jak miłość" stacja będzie emitowała początkowe odcinki, w których widzimy Barbarę (Teresa Lipowska) i Lucka (śp. Witold Pyrkosz) świętujących kolejną rocznicę ślubu.

Zobacz: Barwy szczęścia po wakacjach: Kasia i Łukasz wezmą ślub? - ZWIASTUN

Serial "M jak miłość" będzie można ponownie oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 15.15; w soboty i niedziele o godz. 6.30. Odcinki archiwalne serialu "M jak miłość" zobaczymy od poniedziałku do piątku o godz. 7.00.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2017: Aga zacznie za dużo pić przez Tomka

"Barwy szczęścia" są emitowane od poniedziałku do piątku o godz. 10.50 oraz w TVP HD w czwartki o godz. 13.55 od 15 czerwca.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ