menu

M jak miłość. Marcin Mroczek zostanie tatą po raz drugi

20.03.2017, godz. 20:45
MARCIN MROCZEK Z RODZINĄ W HISZPANII
MARCIN MROCZEK Z RODZINĄ W HISZPANII foto:

Co za nowina! Marcin Mroczek podzielił się z fanami radosną nowiną. Aktor umieścił na profilu w mediach społecznościowych zdjęcie żony z zaokrąglonym brzuszkiem i zdradził, że czekają na kolejnego członka rodziny. Piotrek Zduński z "M jak miłość" świetnie sprawdza się w roli taty. Jego syn Ignacy ma już rok i wkrótce doczeka się rodzeństwa. Gratulujemy!

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Marcin Mroczek oszalał ze szczęścia! Aktor, którego świetnie znacie z serialu "M jak miłość" jeszcze w tym roku zostanie ojcem po raz drugi. Rok temu na świat przyszedł jego syn Ignacy. Uroczy chłopiec wkrótce doczeka się rodzeństwa.

Zobacz: M jak miłość. Gosia nową dziewczyną Marcina!

Serialowy Piotrek z "M jak miłość" zrobił sobie wolne i wyjechał z ukochaną na wakacje do Malagi. Młodzi rodzice oczywiście zabrali ze sobą swojego małego rozrabiakę, z którym żona aktora chętnie pozuje do zdjęcia pokazując zaokrąglony brzuszek.

Moje trzy największe szczęścia... #wife #son #and.... #suprise #rodzinawkomplecie #nawakacjach⛱#kocham❤ #szczęśliwy #cowynato❓ - napisał Marcin Mroczek pod zdjęciem na Instagramie.

Gratulujemy szczęśliwej rodzince!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ