menu

M jak miłość, odcinek 1293: Iza będzie samotną matką

25.03.2017, godz. 17:00
M jak miłość odcinek 1265 Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odcinek 1265 Iza (Adriana Kalska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Iza (Adriana Kalska) dowie się niedługo, że jest w ciąży z Marcinem (Mikołaj Roznerski), jednakże w 1293 odcinku serialu "M jak miłość" postanowi nie mówić Chodakowskiemu o tym, że zostanie ojcem. Za jej decyzją będzie stała podsłuchana wypowiedź Kingi (Katarzyna Cichopek), która stwierdzi w 1293 odcinku "M jak miłość", że ich miłość jest przeszłością!

"M jak miłość" odcinek 1293 w poniedziałek, 10.04.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Przypominamy, że po próbie samobójczej Izy, Marcin postanowił odwiedzić swoją ukochaną w hotelu, w którym się zatrzymała. Reakcja Lewińskiej na widok byłego partnera nie była miła - Chodakowski dostał w twarz z otwartej dłoni oraz dostał zakaz kontaktowania się z nią. Kuratorka nie wiedziała jeszcze wtedy, że jest w ciąży...

Zobacz: M jak miłość. Gosia nową dziewczyną Marcina!

Wszystko zmieni się w 1293 odcinku serialu "M jak miłość", kiedy poprosi Kingę, aby skontaktowała się z Marcinem. Zduńska nie będzie wiedziała o ciąży przyjaciółki, ale przysięgnie, że postara się nakłonić Chodakowskiego do spotkania. Niestety, popełni błąd. Lewińska podsłucha rozmowę Kingi i Piotrka (Marcin Mroczek), w której kobieta  w 1293 odcinku serialu "M jak miłość" powie mężowi, że miłość Marcina i Izy to już zamierzchła przeszłość.

Przeczytaj: M jak miłość. Romantyczny ślub Asi i Tomka w Grabinie - DUŻO ZDJĘĆ

Kuratorka zrezygnuje ze spotkania z ukochanym i wybierze życie samotnej matki! Postanowi też ponownie przeprowadzić się na stałe do Warszawy i wrócić do starej pracy:
- Przemyślałam pani propozycję i... zgadzam się, wracam do pracy w Warszawie. (...) Sama wychowam to dziecko. Jego ojciec ma swoje życie i nie ma w nim miejsca ani dla mnie, ani dla dziecka - oznajmi Lewińska swojej szefowej w 1293 odcinku serialu "M jak miłość". Czy pomimo wszystko Marcin dowie się, że będzie miał drugie dziecko?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ