menu

M jak miłość, odcinek 1299: Justyna poroniła, bo była bita! Dramatyczne wyznanie nauczycielki

08.05.2017, godz. 19:54
M jak miłość odcinek 1299, Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odcinek 1299, Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski) foto:

Justyna (Olga Kalicka) była w ciąży! Nauczycielka straciła dziecko przez byłego partnera, który regularnie się nad nią znęcał. W 1299 odcinku "M jak miłość" Justyna wyzna Frankowi (Piotr Nerlewski) mroczne sekrety z przeszłości. To tylko uwierdzi go w przekonaniu, że dziewczyna bardzo żałuje ich rozstania. Zarzycki z pewnością by jej tego nie zrobił... Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

M jak miłość" odcinek 1299 w poniedziałek, 8.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1299 odcinku "M jak miłość" Justyna będzie dochodzić do siebie w szpitalu. Na miejscu odwiedzi ją Franek i będzie w szoku, gdy dowie się, co spotkało jego dawną narzeczoną.

Zobacz: M jak miłość. Franek zdradzi Natalkę z Justyną

Przypominamy, że Franek i Justyna byli parą. Leśniczy oświadczył się ukochanej, ale ona porzuciła go przed ołtarzem dla ich wspólnego przyjaciela. Jak się teraz dowiemy, chłopak okazał się damskim bokserem.

W 1299 odcinku "M jak miłość" Justyna zbierze się na szczere wyznanie i powie Zarzyckiemu, że nowy kochanek bił ją i to nawet wtedy, gdy zaszła w ciążę! W efekcie nauczycielka straciła nienarodzone dziecko.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1299: Natalka odejdzie od Franka?

-Boże, dlaczego mam takiego pecha? Niewłaściwe wybory. Niewłaściwi ludzie. Całe życie tak mam. Z dwóch przyjaciół oczywiście wybrałam tego niewłaściwego - Justyna zacznie żalić się na swój los, ale niewzruszony Franek szybko jej przerwie twierdząc, że już nie ma do czego wracać.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ