menu

M jak miłość, odcinek 1300: Marcin odrzuci zaloty Pauliny

01.05.2017, godz. 14:10
M jak miłość odcinek 1293, Marcin (Mikołaj Roznerski), Paulina (Julita Fabiszewska)
M jak miłość odcinek 1293, Marcin (Mikołaj Roznerski), Paulina (Julita Fabiszewska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) i Paulina (Julia Fabiszewska) nie będą razem. Choć Chodakowski ukradkiem zerka na uroczą opiekunkę Szymka (Staś Szczypiński), to jej nie uda się go usidlić. W 1300 odcinku "M jak miłość" dziewczyna zaproponuje Marcinowi, żeby spędzili razem Sylwestra, ale on odmówi twierdząc, że nie chce niszczyć ich relacji.

M jak miłość" odcinek 1300 we wtorek, 9.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1300 odcinku "M jak miłość" bohaterowie serialu będą obchodzić Sylwestra. Z tej okazji Paulina zbierze się na odwagę i zaprosi Marcina na domówkę do jej koleżanki.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1301: Magda wie o zdradzie Olka. Andrzej zostanie jej adwokatem podczas rozwodu?

Chodakowski odmówi, a opiekunka będzie w szoku. Wydawało jej się, że przystojniak czule na nią patrzy i ma ochotę rozszerzyć ich znajomość. Tymczasem Marcin podziękuje za zaproszenie i wyzna, że nie chce, by ich relacje się skomplikowały. Szkoda...

Dla wszystkich, którzy liczyli na to, że Marcin i Paulina będą razem mamy złe wieści. Chodakowski wybierze Julkę (Joanna Kuberska) i to właśnie z nią spędzi sylwestrową noc w "Bistro za rogiem".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ