menu

M jak miłość, po wakacjach 2017: Co wydarzy się w życiu Uli i Janka?

11.08.2017, godz. 14:45
M jak miłość po wakacjach, Ula (Iga Krefft), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość po wakacjach, Ula (Iga Krefft), Janek (Tomas Kollarik) foto:

Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2017? Czy Ula (Iga Krefft) i Janek (Tomas Kollarik) pójdą w ślady Natalki (Marcjanna Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski) i też wezmą ślub? Policjant ma pewną tajemnicę, a Mostowiakówna wcale nie próbuje jej z niego wyciągnąć. Oby nie spotkało jej kolejne sercowe rozczarowanie!

"M jak miłość" po wakacjach 2017 od poniedziałku 28.08.2017 w TVP2

W "M jak miłość" Ula nie miała szczęścia do facetów, ale to chyba się zmieniło. W każdym razie Janek wygląda, jakby kompletnie stracił dla niej głowę! Policjant i nowa szefowa siedliska w Grabinie, są parą - a chłopak nie przestaje zaskakiwać ukochanej. Romantyczne prezenty, wycieczki i wspólne wieczory. Właśnie o tym marzyła Ula.

Czy siostra Natalki pójdzie w jej ślady, a Janek weźmie przykład z leśniczego Franka i też się oświadczy? Podwójny ślub sióstr Mostowiak w "M jak miłość" - to dopiero byłoby wydarzenie!

Póki co możemy sobie tylko gdybać. Nie wiadomo jak potoczą się dalsze losy Uli i jej ukochanego. Tym bardziej, że chłopak wciąż ukrywa przed nią prawdę na temat swojej przeprowadzki z Warszawy na wieś... Jaki był powód jego ucieczki?

Czytaj: M jak miłość po wakacjach 2017: Co Janek ukrywa przed Ulą?

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin i Agnieszka będą razem?

Zobacz: M jak miłość. Kiedy Natalka i Franek wezmą ślub?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ