menu

M jak miłość, po wakacjach 2017: Poważna choroba Barbary

17.07.2017, godz. 16:45
M jak miłość odcinek 1290, Barbara (Teresa Lipowska), Wojtuś (Feliks Matecki)
M jak miłość odcinek 1290, Barbara (Teresa Lipowska), Wojtuś (Feliks Matecki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W "M jak miłość" po wakacjach dojdzie do rodzinnej tragedii związanej ze śmiercią jednego z najlepszych polskich aktorów, śp. Witolda Pyrkosza. Lucjan Mostowiak będący głową rodziny był w serialu "M jak miłość" od samego początku. Zbliżające się chmury przyniosą Barbarze (Teresa Lipowska) najgorszy koszmar, jaki mogłaby sobie wyobrazić. Najstarszy z Mostowiaków umrze... Wiemy, że pogrzeb nie jest planowany w scenariuszu serialu, poza krótkim epizodem w szpitalu, do którego trafi Lucjan. Jego śmierć planowana jest na początek października... Jak poradzą sobie bohaterzy serialu? Co dalej będzie z Barbarą Mostowiak pogrążoną w żałobie?

"M jak miłość" nowe odcinki dopiero po wakacjach 2017 w TVP

W serialu "M jak miłość" po wakacjach dowiemy się, z czym zmierzy się Lucjan (śp. Witold Pyrkosz) po śmierci aktora. Odejście aktora i za razem jej serialowego męża skomentowała sama Teresa Lipowska. Jak z żałobą poradzi sobie serialowa żona Barbara i co dalej planują scenarzyści serialu? Sprawdźcie koniecznie, jak poradzi sobie rodzina Mostowiaków ze stratą Lucjana w serialu "M jak miłość" po wakacjach 2017?

Teresa Lipowska udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała trochę o tym, jak czuje się z utratą przyjaciela i jak będzie wyglądała Grabina po jego odejściu:

- Tak jak w życiu, gdy odchodzi ktoś bliski. Trzeba urządzić je tak, żeby funkcjonować dalej. Mnie to przyjdzie o tyle łatwiej, że wiem z czym to się wiąże. Gdy jedenaście lat temu odszedł mój mąż, stanęłam nad przepaścią. W fabule serialu nie wydarzy się nic nadzwyczajnego. Przyjdzie wiadomość ze szpitala, gdzie wyląduje Lucjan, że zmarł. Będzie trzeba żyć w Grabinie bez niego, w żałobie, ale jednak. Scenarzyści muszą sobie poradzić bez Lucjana. Barbara jest otoczona dziećmi, wnuczkami i prawnuczkami, ma komu pomagać i ma od kogo pomoc otrzymać. Ta rodzina jest bardzo zintegrowana, wszyscy się wspierają w trudnych chwilach, mogą na siebie liczyć. Najpierw my, starzy, pomagaliśmy młodym, a młodzi nie zapominali o nas. To cudowny przykład dla wielu ludzi. - opowiada aktorka po latach współpracy z Witoldem Pyrkoszem.

Seniorka będzie pogrążona w żałobie i depresji, ale wnuki się nią zaopiekują. Mamy nadzieję, że mimo wielkiej tragedii Barbara szybko dojdzie do siebie i nauczy się nowego życia - a to nie będzie łatwe!

Zobacz: M jak miłość. Historia miłości Natalki i Franka

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ