menu

Na dobre i na złe, odcinek 675: Agata da Szczepanowi kolejną szansę

15.06.2017, godz. 14:45
Na dobre i na złe odcinek 672, Agata (Emilia Komarnicka), Szczepan (Kamil Kula)
Na dobre i na złe odcinek 672, Agata (Emilia Komarnicka), Szczepan (Kamil Kula) foto:

Agata (Emilia Komarnicka) i Szczepan (Kamil Kula) znów będą razem? W 675 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach 2017 do Leśnej Góry przyjedzie były mąż Woźnickiej. Lekarka będzie przerażona i zabroni Pawłowi (Maciej Marczewski) się do niej zbliżać. Szczepan stanie w obronie ukochanej i nie pozwoli, by tyran znów rujnował jej życie. Czy dzięki temu Agata znów zakocha się w salowym?

"Na dobre i na złe" odcinek 675 w środę 30.08.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W premierowych odcinkach "Na dobre i na złe" po wakacjach 2017 życie uczuciowe Agaty znów będzie bardzo burzliwe. W Leśnej Górze pojawi się bowiem jej były mąż Paweł, który porwał ją i więził. Wraz z jego przyjazdem powrócą bolesne wspomnienia. Agata zażąda, by trzymał się od niej z daleka.

Zobacz: Na dobre i na złe odcinek 675: Przemek uratuje Olę przed śmiercią

Nie wiadomo, czego dokładnie będzie chciał Paweł, ale wiadomo już, że Szczepan będzie świadkiem jego kłótni z Agatą i szybko stanie w obronie ukochanej. Salowy nie pozwoli skrzywdzić lekarki, która wciąż jest dla niego bardzo ważna. Czy po jego odważnej interwencji Agata da Szczepanowi kolejną szansę? Oni po prostu są sobie pisani!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ