menu

Na dobre i na złe, odcinek 675: Ola urodzi chore dziecko?

10.06.2017, godz. 14:45
Na dobre i na złe odcinek 674, Ola (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odcinek 674, Ola (Anna Karczmarczyk) foto:

Wiadomo już, że Ola (Anna Karczmarczyk) przeżyje wybuch gazu w domu Stanisławskiego (Marek Ślosarski), ale życie jej nienarodzonego dziecka to wielka niewiadoma nowych odcinków "Na dobre i na złe". W 675 odcinku "Na dobre i na złe" Pietrzakówna trafi do szpitala w Leśnej Górze, ale dostanie krwotoku! Czy Przemek (Marcin Rogacewicz) zdoła powstrzymać krwawienie i pomoże Oli urodzić zdrowe dziecko? Kolejny odcinek "Na dobre  i na złe" dopiero po wakacjach 2017...

"Na dobre i na złe" odcinek 675 po wakacjach 2017 w środę 30.08.2017 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Ola spodziewała się synka, a jego ojcem był Janek (Krzysztof Kwiatkowski), który zmarł w dniu ślubu w wyniku strzelaniny w Leśnej Górze. Żeby dramatów nie było mało... Tym razem życie Oli i jej dziecka jest zagrożone!

Zobacz: Na dobre i na złe odcinek 675: Przemek uratuje Olę przed śmiercią

Producenci serialu "Na dobre i na złe" nie oszczędzają Pietrzakówny cały czas gotując jej piekło! Po wybuchu w 675 odcinku młoda, ciężarna lekarka trafi do szpitala w Leśnej Górze, gdzie przyjaciele będą próbowali ją ratować.

Ola będzie miała poparzone drogi oddechowe, a w czasie badań dostanie krwotoku. Jej życie i zdrowie będzie teraz uzależnione od lekarzy, którzy się nią zajmą. Podobnie będzie z jej dzieckiem, którego szanse na zdrowe urodzenie drastycznie zmaleją...

Przemek nie będzie obecny przy operacji. Z racji zażyłości będzie musiał czekać na werdykt przed salą. Co usłyszy od kolegów z pracy?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ