menu

Na dobre i na złe odcinek 675: Przemek uratuje Olę przed śmiercią

10.06.2017, godz. 10:00
Na dobre i na złe, Ola (Anna Karczmarczyk), Sara (Magdalena Schejbal)
Na dobre i na złe, Ola (Anna Karczmarczyk), Sara (Magdalena Schejbal) foto: ARTRAMA/www.nadobre.tvp.pl

W 674 odcinku "Na dobre i na złe" los Oli (Anna Karczmarczyk) stanął pod znakiem zapytania. Czy Pietrzakówna przeżyje wybuch gazu w domu Stanisławskiego (Marek Ślosarski)? Już teraz wiadomo, że młoda lekarka nie umrze, ale jej stan będzie krytyczny. Co będzie z jej dzieckiem? Przemek (Marcin Rogacewicz) zrobi wszystko, by uratować ukochaną i jej maleństwo. Co dokładnie wydarzy się w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2017?

"Na dobre i na złe" odcinek 675 po wakacjach 2017 w środę 30.08.2017 w TVP2

Co będzie z Olą w "Na dobre i na złe"? Fani serialu będą musieli poczekać prawie trzy miesiące na premierowy odcinek, ale już teraz możemy Wam zdradzić, że Pietrzakówna najprawodopodobniej przeżyje wybuch w domu Ksawerego!

Przypominamy, że w 674 odcinku "Na dobre i na złe" tuż przed wybuchem Ola zadzwoniła do Przemka, bo chciała mu powiedzieć, że zaczęła się akcja porodowa. Połączenie jednak nie doszło do skutku, bo Zapała nie miał zasięgu. Sekundę później doszło do tragedii...

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 675: Co wydarzy się w Leśnej Górze po wakacjach 2017?

W 675 odcinku "Na dobre i na złe" (którego emisja dopiero w środę 30.08.2017) będziemy świadkami brawurowej akcji ratowniczej. Na miejscu szybko zjawi się Zapała. Nieprzytomna Ola będzie miała jeszcze duży brzuch i szybko zostanie przetransportowana do szpitala. Na miejscu przyjaciele i jej partner wpadną w panikę. Młoda pani doktor dostanie krwotoku. Co wydarzy się dalej? Czy Przemek zdoła uratuje Pietrzakówną i jej synka?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ