menu

Na dobre i na złe, po wakacjach 2017: Bart zmieni się w hipstera!

12.06.2017, godz. 19:00
Na dobre i na złe, Bart, Piotr Głowacki
Jak podaje "Świat Seriali", profesor Bart drastycznie zmieni swój wygląd. Na zdjęciu widzimy Piotra Głowackiego, z zapuszczoną brodą i opisem zgodnym z doniesieniami. foto: Instagram

Jeden z dwóch czołowych żartownisiów szpitala w Leśnej Górze drastycznie zmieni swój wygląd po wakacjach 2017 w serialu "Na dobre i na złe"! Profesor Bart (Piotr Głowacki) zmieni swój styl na typowo hpsterski i zdecydowanie bardziej zacznie zwracać uwagę na swój wygląd. Jak na zmianę zareaguje Julka (Aleksandra Hamkało) po wakacjach w "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 676 po wakacjach 2017 w TVP2

W 676 odcinku serialu "Na dobre i na złe" zobaczymy Barta w kompletnie nowej odsłonie! Do tej pory zawsze ogolony, akademicki wygląd owłosenia głowy profesor zamieni na zawiadacki look rodem z magazynów dla hipsterów. Ktoś chyba jednak zapomniał poinformować naszego kochanego, zawsze trochę wycofanego z "normalnego" życia doktorka, że ten styl jest już passe - ironicznie, biorąc pod uwagę założenia owego "hipsterstwa". Jak Julka zareaguje na dokładnie zadbaną, nową brodę swojego ukochanego oraz przydługie włosy? Czyżby Bart w serialu "Na dobre i na złe" po wakacjach zaczął przechodzić coś w rodzaju kryzysu średniego... albo faktycznego okresu dojrzewania i buntu przeciwko matce? Już wyobrażamy sobie docinki jego "ukochanej" mamusi! Z pewnością ten wątek przyniesie nam wiele uśmiechu. Z niecierpliwością wyczekujemy nowych odcinków serialu "Na dobre i na złe" po wakacjach!

Zobacz: Na dobre i na złe odcinek 675: Przemek uratuje Olę przed śmiercią

#praca_nad_rolą #trening_z_mistrzem #miasto_skarbów @luckypunchvip

Post udostępniony przez Piotr Głowacki (@spokuj) 9 Cze, 2017 o 11:06 PDT

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ