menu

Na dobre i na złe, po wakacjach 2017: Wiktoria będzie cierpieć

12.06.2017, godz. 13:00
Na dobre i na złe odcinek 674, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Adam (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odcinek 674, Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska), Adam (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

Po wakacjach w serialu "Na dobre i na złe" Wiktorię (Katarzyna Dąbrowska) czeka wiele cierpień z powodu Adama (Grzegorz Daukszewicz)! Szykują się duże zmiany i najwyraźniej trochę czasu minie, zanim sytuacja się wyjaśni. Co wydarzy się w serialu "Na dobre i na złe" po wakacjach 2017? Co czeka Wiktorię?

"Na dobre i na złe" odcinek 676 po wakacjach 2017 w TVP2

Katarzyna Dąbrowska w wywiadzie z "Tele Tygodniem" zdradziła kulisy przyszłych wydarzeń po wakacjach w serialu "Na dobre i na złe"! Jej bohaterka nie będzie miała łatwo. Przypominamy, że koniec sezonu "Na dobre i na złe" był wyjątkowo bolesny dla Wiktorii, która miała nadzieję na to, że w końcu ułoży sobie życie z cudownym, ukochanym mężczyzną jej życia. Niestety, w "Na dobre i na złe" okazało się, że Adam popełnił ogromny błąd i zdradził Consalidę z przypadkową blondynką.

Zobacz: Na dobre i na złe odcinek 675: Przemek uratuje Olę przed śmiercią

Oliwia (Marta Bryła) w serialu "Na dobre i na złe" sprawiła, że świat Wiktorii runął w gruzach. Consalida zerwała z Krajewskim. Jak zdradza Katarzyna Dąbrowska, po wakacjach w serialu "Na dobre i na złe" jej bohaterka zmieni zdanie.

Aktorka mówi, że podczas ostatniego nagrywania scen, Wiktoria w serialu "Na dobre i na złe" wyzna Adamowi, że zmienił jej życie. W końcu zamiast pracy, jej priorytetem stała się druga osoba. Consalida chciała zmienić się dla Krajewskiego z całego serca. Z tego powodu Wiki zacznie rozważać wybaczenie ukochanemu zdrady. Niestety, wtedy ponownie w Leśnej Górze pojawi się Oliwia. Matka dziecka Adama podejmie pracę w szpitalu. Nawet jeśli Wiki w serialu "Na dobre i na złe" wybaczy Krajewskiemu, obecność blondynki będzie jej stale przypominała błędach partnera.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ