menu

Na Wspólnej. Marcin straci posadę nauczyciela przez seks z uczennicą

20.03.2017, godz. 18:00
Na Wspólnej odcinek 2459, Marcin (Antek Królikowski), Danka (Lucyna Malec)
Na Wspólnej odcinek 2459, Marcin (Antek Królikowski), Danka (Lucyna Malec) foto:

Olek (Miłosz Konkel) oskarżył Marcina (Antoni Królikowski) o gwałt! W "Na Wspólnej" ofiarą nauczyciela miała być Dorota (Julia Wieniawa), która w pierwszej chwili wszystkiego się wyparła. Sprawa trafi na policję, ale funkcjonariusze zakończą dochodzenie, gdy nastolatka wycofa oskarżenia. Danuta (Lucyna Malec) będzie skłonna wybaczyć fizykowi całe zajście, ale w ostatniej chwili dowie się, że uczennica faktycznie spała z nauczycielem! Co wydarzy się w 2459 odcinku "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2459 w środę 12.04.2017, o godz. 20.15 w TVN

Po tym jak Olek rzuci się na Marcina z pięściami, sprawa gwałtu będzie najgłośniejszą w szkole. Danka zgłosi zajście na policję, a chłopak powtórzy funkcjonariuszom, że mężczyzna zgwałcił jedną z uczennic. Dorota wycofa jednak oskarżenia i oszczędzi nauczycielowi kłopotów.

W 2459 odcinku "Na Wspólnej" Zimińska będzie zdziwiona obrotem sytuacji, a Marek (Grzegorz Gzyl) uspokoi ją twierdząc, że zazdrosny nastolatek zwyczajnie chciał oczernić Węgrzyńskiego.

Zobacz: Na Wspólnej. Uczeń pobije Marcina

Cel spotkań uczennicy z nauczycielem w jego domu pozostaną dla dyrektorki zagdką, ale będzie ona skłonna zapomnieć o całym zajściu. W 2459 odcinku "Na Wspólnej" poprosi jednak dziewczynę, by szczerze o wszystkim jej opowiedziała.

Dorota wyzna, że faktycznie spała z Marcinem, bo myślała, że tak uda jej się zaliczyć fizykę. Nie była jednak do niczego zmuszana i zrobiła to z własnej woli. Danka będzie w szoku i nie będzie chciała już słuchać wyjaśnień nauczyciela zboczeńca. Węgrzyński straci pracę w jej szkole, a nastolatka będzie obiektem plotek na szkolnych korytarzach.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

y

WIĘCEJ