menu

Na Wspólnej, odcinek 2505: Maria i Włodek niczym młoda para

14.06.2017, godz. 18:00
Na Wspólnej, odcinek 2505, Maria (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz)
W 2505 odcinku serialu "Na Wspólnej" relacje Marii i Włodka będą jeszcze lepsze, niż przed pozwem rozwodowym! foto: x-news

W małżeństwie Ziębów w 2505 odcinku serialu "Na Wspólnej" będzie już tylko lepiej! Po wiszącej nad nimi groźbie rozwodu, przyjdzie czas na same czułości. Jak zmienią się Maria i Włodek w 2505 odcinku serialu "Na Wspólnej"? Zaskakujące poświęcenia dla miłości!

"Na Wspólnej" odcinek 2505 we wtorek 4.07.2017, o godz. 20.15 w TVN

Małżeństwo Ziębów stało pod znakiem zapytania! Kiedy już nawet rodzina myślała o tym, że rozwód jest pewny, seniorzy całe szczęście wszystkich zaskoczyli. Odkąd doszło do pojednania, jest tylko lepiej. W 2505 odcinku serialu "Na Wspólnej" Maria postanowi wprowadzić zmiany do ich związku, oczywiście za poparciem męża, co do tej pory było rzadkością. Po powrocie z Paryża para zaczęła bardziej szanować siebie nawzajem.

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 2500: Maria i Włodek wylecą do Paryża

Maria w 2505 odcinku serialu "Na Wspólnej" zdecyduje się nawet na naukę wędkowania! I chociaż Włodek chciałby czasem wyjechać sam, to przystanie na pomysł ukochanej żony w imię większego dobra. Sam również zgodził się zwiedzać całymi godzinami Paryż, aby lepiej dogadać się z żoną, co w końcowym efekcie bardzo przypadło mu do gustu. Już niedługo w małżeństwie Ziębów czułościom nie będzie końca i znowu zaczną się zachowywać, jak nowożeńcy!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ