menu

Na Wspólnej, odcinek 2507: Tomek umrze?! Porwanie przez neonazistów!

14.06.2017, godz. 14:00
Na Wspólnej, odcinek 2507, Tomek (Krzysztof Chodorowski), Anastazja (Karolina Bacia)
Anastazja rzuci się ukochanemu na pomoc. foto: x-news

Tomek (Krzysztof Chodorowski) wpadnie w zasadzkę neonazistów i zostanie przez nich porwany w 2507 odcinku serialu "Na Wspólnej"! Oczywiście za wszystko będzie odpowiadał brat Anastazji (Karolina Bacia). Co wydarzy się w 2507 odcinku serialu "Na Wspólnej"? Czy Tomek umrze?

"Na Wspólnej" odcinek 2507 w czwartek 6.07.2017, o godz. 20.15 w TVN

Anastazja w 2507 odcinku serialu "Na Wspólnej" nie będzie świadoma zbliżającego się w kierunku Tomka niebezpieczeństwa. Joachim (Michał Jurkowski) okłamie siostrę, że wróci do domu późno z powodu pracy z "Balonem" (Szymon Roszak), a w rzeczywistości pójdzie wymierzyć "sprawiedliwość" ukochanemu siostry.

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 2500: Maria i Włodek wylecą do Paryża

Tomek w 2507 odcinku serialu "Na Wspólnej" dostanie wiadomość o zagrożeniu czyhającemu na miejscowy park. W SMSie będzie napisane, że deweloper chce wyciąć drzewa, więc chłopak natychmiast pobiegnie na obrzeża mieściny. Oczywiście Tomek poinformuje o tym ukochaną, a kiedy później w 2507 odcinku serialu "Na Wspólnej" siostra neonazisty zadzwoni do chłopaka, usłyszy odgłosy bijatyki oraz głos Joachima. Blondynka wyruszy na pomoc Tomkowi, który w międzyczasie zostanie brutalnie pobity, pocięty i związany przez brutali. Dziewczynie uda się przybyć na miejsce w odpowiednim momencie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ