menu

Na Wspólnej, odcinek 2536: Leszek namówi Anastazję na aborcję?

10.08.2017, godz. 18:00
Na Wspólnej, odcinek 2514 Anastazja (Karolina Bacia), Tomek (Krzysztof Chodorowski)
Na Wspólnej, odcinek 2514 Anastazja (Karolina Bacia), Tomek (Krzysztof Chodorowski) foto: x-news

Anastazja (Karolina Bacia) jest w ciąży, ale Leszek (Wojciech Majchrzak) nie chce wnuków! W 2536 odcinku "Na Wspólnej" mężczyzna wda się w kłótnię z Tomkiem (Krzysztof Chodorowski), bo uzna, że ślub i dziecko to nie jest dobry pomysł. Igor (Jakub Nowak) będzie miał zupełnie inne podejście do całej sytuacji. Czy Anastazja zdecyduje się urodzić nieplanowane dziecko ukochanego?

"Na Wspólnej" odcinek 2536 w poniedziałek 28.08.2017, o godz. 20.15 w TVN

W 2531 odcinku "Na Wspólnej" Tomek próbuje wymknąć się z mieszkania Ziębów, zostaje jednak przyłapany przez Anastazję. Okłamuje ją, że musi iść do pracy. W rzeczywistości spotyka się z Igorem. Mówi mu o ciąży i wyznaje, że nie jest gotów, by zostać ojcem. Po rozmowie z bratem, chłopak zbiera się na odwagę i prosi ukochaną o rękę.

W 2532 odcinku "Na Wspólnej" Tomek i Anastazja mówią Ziębom, że zamierzają wziąć ślub. Maria od razu domyśla się prawdy: dziewczyna jest w ciąży. Do Nowaka niespodziewanie przyjeżdża wściekły ojciec. Mężczyzna sprzeciwia się małżeństwu syna z Anastazją. Między nim a Tomkiem dochodzi do kłótni.

W 2536 odcinku "Na Wspólnej" Leszek namawia Igora, żeby porozmawiał z Tomkiem i przekonał Nowaka, że popełnia błąd, żeniąc się z Anastazją. Następnie postanawia jechać do ukochanej syna. Anastazja jest gotowa urodzić dziecko bez względu na konsekwencje... Ojciec Tomka sądził, że namówi dziewczynę na aborcję?!

Sprawdź: Na Wspólnej. Małżeński kryzys Izabeli i Jerzego

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ