menu

Pierwsza miłość odcinek 2518, po wakacjach: Co wydarzy się w kolejnym sezonie?

08.06.2017, godz. 19:00
Pierwsza miłość odcinek 2481, Artur (Łukasz Płoszajski), Zbigniew Matejka, Sabina (Urszula Dębska), Aleks (Tomasz Mandes)
Pierwsza miłość odcinek 2481, Artur (Łukasz Płoszajski), Zbigniew Matejka, Sabina (Urszula Dębska), Aleks (Tomasz Mandes) foto: ATM Grupa

Co wydarzy się w 2518 odcinku serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach"? Po finale serialu "Pierwsza miłość" w 2517 odcinku wszystkich fanów produkcji nurtuje to pytanie! Czy Sabina (Urszula Dębska) lub Aleksander  (Tomasz Mandes) zginą? Czy Paweł (Michał Malinowski) wyjdzie z aresztu?

"Pierwsza miłość" odcinek 2518 po wakacjach 2017

W 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość" wiele się wydarzyło. O ile Marysia (Aneta Zając) i Michał (Wojciech Błach) chwilowo zażegnali kryzys, to mamy przeczucie, że Zuzia nie zniknie tak łatwo z ich życia i nadal będzie próbowała swoich nędznych sztuczek, dodatkowo wykorzystując do tego celu Krystiana (Patryk Pniewski).

Jeśli chodzi o Pawła i Melkę (Ewa Jakubowicz), to tutaj prognozy na 2518 odcinek serialu "Pierwsza miłość" nie zapowiadają się słonecznie. Nowogrodzki trafi do aresztu na dłużej, niż byśmy chcieli. Na dodatek grożą mu nawet aż dwa lata pozbawienia wolności! Jak podaje "Świat Seriali", Melka będzie musiała się starać przez jakiś czas, żeby wydostać swojego chłopaka. Wierzymy jednak, że w końcu sprawiedliwości stanie się za dość i Darek (Bartosz Porczyk) stanie przed odpowiedzialnością!

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 2517: Ojciec zamorduje Aleksa?

Ślub Beaty (Katarzyna Ankudowicz) i Cezarego (Robert Wabich) to również zzaskoczenie. Myśleliśmy, że być może barmanka się wycofa, lecz jednak do tego nie doszło. "Świat Seriali" wysnuwa teorię, że szef może w końcu okazać się miłością życie Beatki. Osobiście mamy co do tego mieszane uczucia...

Najbardziej wstrząsającym wydarzeniem w 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość" pozostaje jednak strzelanina w Kulczycki Corporation. Ojciec Aleksandra wyjął broń i wycelował w syna wypuszczając kule z magazynku. Sabina zasłoniła ukochanego własnym ciałe. Czyżby miała przypłacić za to życiem w 2518 odcinku serialu "Pierwsza miłość"? Kto wie, może ktoś z obecnych na sali dostanie strzał? Niestety, tutaj możemy nadal kierować się jedynie domysłami. Póki co nie wiadomo nam, aby ktoś z obsady występującej w tym wątku zamierzał odejść z serialu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

WIĘCEJ