menu

Pierwsza miłość, odcinek 2517: Ojciec zamorduje Aleksa

07.06.2017, godz. 19:00
Pierwsza miłość odcinek 2517, Matejka (Michał Kula)
Matejka skierował broń w kierunku syna w 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość". foto: ATM Grupa

W 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Matejka (Michał Kula) postanowi zemścić się za zniszczenie jego firmy! Nie odpuści Aleksandrowi (Tomasz Mandes) zdrady. W 2457 odcinku serialu "Pierwsza miłość" ojciec Koniecznego wyceluje w syna broń, po czym naciśnie na spust. Czy Aleksander umrze w 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość"?

"Pierwsza miłość" odcinek 2517 w czwartek, 8.06.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

W 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kulczycki (Łukasz Płoszajski) wyprawi bankiet z okazji zażegnania konfliktu pomiędzy Aleksandrem, a Kulczycki Corporation.
Cała sprawa zostanie rozwiązana, a współpracownicy zrozumieją, że Konieczny zrezygnował w połowie planu ojca z wykonania go. W serialu "Pierwsza miłość" Aleks zostanie aresztowany przez zgłoszenie Matejki, lecz niedługo później wyjdzie na wolność.

Zobacz: Pierwsza miłość, odcinek 2515: Darek zgwałci Melkę - ZDJĘCIA

W 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kulczycki Corporation zaproponuje Aleksandrowi miejsce w zarządzie za pomoc w pozbyciu się intryganta. Sabina (Urszula Dębska) będzie wniebowzięta, kiedy jej ukochany się zgodzi. Podczas bankietu na cześć rozwikłania problemu, nagle do sali wpadnie sam Matejka... z bronią w ręku! Wyceluje lufę w stronę objętej pary, celując nie w Sabinę, lecz w Aleksandra. Czy kiedy padnie strzał Konieczny pożegna się z życiem?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

WIĘCEJ