menu

Pierwsza miłość, ostatni odcinek 2517: Beata żałuje ślubu - ZDJĘCIA

08.06.2017, godz. 10:00
Pierwsza miłość odcinek 2517, Jowita (Joanna Opozda), Beata (Katarzyna Ankudowicz)
W ostatnim odcinku serialu "Pierwsza miłość" przed wakacjami 2017, Beata gorzko pożałuje decyzji o ślubie! foto: ATM Grupa

Beata (Katarzyna Ankudowicz) pożałuje wzięcia ślubu w 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość"! W ostatnim odcinku serialu "Pierwsza miłość" przed wakacjami 2017 Beata stanie na ślubnym kobiercu z Cezarym (Robert Wabich). Wstąpienie w związek małżeński dla dobra Barbariana stanie się dla Beaty w 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość" powodem do upicia się.

"Pierwsza miłość" odcinek 2517 w czwartek, 8.06.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

W 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Beata i Cezary wezmą ślub! Wejście w związek małżeński nie z miłości, lecz z chęci uratowania Barbariana, będzie dla Beaty niesamowicie traumatycznym przeżyciem, czego nie można powiedzieć o Cezarym. Szef ewidentnie będzie bardzo zadowolony z zaistniałej sytuacji. Po uroczystości w 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość", Beata zostanie zaskoczona informacją o weselu...

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 2517: Ojciec zamorduje Aleksa

- Trzeba ustalić, co z mieszkaniem. Pewnie teraz chcesz mieszkać z mężem - powie Mikser podczas zabawy, a Beata uda, że zaczyna się krztusić. Ucieknie do Jowity (Joanna Opozda).
- Mieszkać?! Z nim?! Po moim trupie! - zacznie panikować w 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość".
- Co ty, jakie mieszkać? Spokojnie!
- Co ja zrobiłam?! - barmanka nie będzie w stanie się uspokoić - Ja wyszłam za mąż, jak to się stało, jak ja to mogłam zrobić?! Jak to się stało?!
- Beatka, spokojnie, przecież raz-dwa się rozwiedziesz, a uratujesz Barbarian.

Przyjaciółka wleje Beacie w 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość" do kieliszka po szampanie wódki. Barmanka wypije trunek na hejnał, a potem również nie będzie się oszczędzać... Półprzytomną z upicia Beatę Cezary zaniesie do mieszkania.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

WIĘCEJ