menu

Pierwsza miłość, ostatni odcinek 2517: Nic nie zniszczy miłości Marysi i Michała

08.06.2017, godz. 12:30
Pierwsza miłość, Marysia (Aneta Zając), Michał (Wojciech Błach)
Michał i Marysia tworzą perfekcyjnie zgraną parę, która jest zdolna do przejścia każdego problemu. Zapraszamy na fotostory 2517 odcinka serialu "Pierwsza miłość". foto: ATM Grupa

Miłość Marysi (Aneta Zając) i Michała (Wojciech Błach) jest niezniszczalna, co para udowodni w 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość"! Domańska skonfrontuje się wpierw z mężem, a następnie oboje w 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość" złożą wizytę Zuzi. Co wydarzy się w ostatnim, 2571 odcinku serialu "Pierwsza miłość"?

"Pierwsza miłość" odcinek 2517 w czwartek, 8.06.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

W 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia postanowi skonfrontować się z mężem w sprawie rewelacji usłyszanych od Zuzi. Przypominamy, że koleżanka ze studiów Domańskiej postanowiła za wszelką cenę zdobyć serce Michała i najchętniej wprosić mu się do łóżka, zapewne nie wyłączając z tej wyliczanki portfela! W 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość" po powrocie do domu, Marysia powie Michałowi:
- (...) Chcę porozmawiać o czymś. A właściwie o kimś. O Zuzi.
- Rozmawiałaś z nią? Nareszcie - Michał odetchnie z ulgą.
- Czy ty próbujesz się z nią przespać? - Marysia będzie bardzo bezpośrednia w 2517 odcinku "Pierwszej miłości".
- Nie, Marysia. Ona od początku coś do mnie miała (...) - Domański następnie wytłumaczy żonie całą sytuację.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 2517: Ojciec zamorduje Aleksa

W 2517 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Michał i Marysia pójdą wspólnie do mieszkania Zuzi. Wyraz twarzy studentki na ich widok będzie niezapomniany. Dziewczyna już będzie świadoma tego, że jest spisek został wykryty, jednakże nadal będzie szła w zaparte i zacznie grać zagubione niewiniątko! To nie powstrzyma Marysi przed wyrażeniem opinii na jej temat:
- Słuchaj, co ty robisz? Próbujesz skłócić mnie z mężem, spiskujesz za moimi plecami? (...) Ale nie przerywaj mi! Na początku chciałam przyjść i na ciebie nawrzeszczeć, ale jak się dowiedziałam, co robisz z Krystianem, to powiem ci, że to jest dno. To jest dno dna! (...)

Marysia skończy wywód, a chwilę później przerwie jej telefon od spanikowanej Melki (Ewa Jakubowicz). Tak, czy inaczej, niesamowicie się cieszymy, ze Domańskim udało się pożegnać z intrygami Zuzki!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

WIĘCEJ