menu

Pierwsza miłość. Paweł za kratami! - ZDJĘCIA

11.08.2017, godz. 11:00
Pierwsza miłość, Paweł (Michał Malinowski)
Paweł (Michał Malinowski) po wakacjach w serialu "PIerwsza miłość" zostanie zatrzymany i aresztowany przez policję. foto: ATM Grupa

Po wakacjach Paweł (Michał Malinowski) w serialu "Pierwsza miłość" trafi do aresztu! Po brutalnym aresztowaniu czekają go ciężkie chwile za kratkami. Melka (Ewa Jakubowicz) będzie zrozpaczona... Co wydarzy się po wakacjach w serialu "Pierwsza miłość"? Czy Paweł wyjdzie na wolność?

"Pierwsza miłość" po wakacjach odcinek 2518 we wrześniu 2017 w Polsacie

Paweł wpadnie w niezłe tarapaty w serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach! Po pobiciu Darka (Bartosz Porczyk) w obronie ukochanej Melki czekają go same kłopoty... Instruktor przyszłej policjantki wykorzysta swoje znajomości, by dobrać się do skóry Nowogrodzkiemu.

Nagle "znajdą się" świadkowie pobicia i za Pawłem w serialu "Pierwsza miłość" wyruszą funkcjonariusze. Podczas spotkania z Melką dzielny chłopak zostanie zatrzymany i trafi do aresztu.

Na miejscu nie będzie kolorowo. Przesłuchanie, a potem spotkanie z... nowymi kolegami z celi. Potężni, więksi kilkakrotnie od Pawła przestępcy na zdjęciach nie wyglądają, jakby młody, przystojny chłopak przypadł im do gustu. Podczas wizyty Melki w areszcie widzimy, że w rogu ust Nowogrodzki nosi śladu po pobiciu... Czy Paweł po wakacjach w serialu "Pierwsza miłość" udowodni swoją niewinność?

Zobacz: Pierwsza miłość. Co łączy Urszulę Dębską i Michała Malinowskiego?
Przeczytaj: Pierwsza miłość. Aktorzy z serialu "Pierwsza miłość" na urlopie
Polecamy: Pierwsza miłość. Sabina zapadnie w śpiączkę?
Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

WIĘCEJ