menu

Przepis na życie. Serial wróci? Maja Ostaszewska komentuje

12.08.2017, godz. 17:24
PRZEPIS na ŻYCIE 4 sezon odc. 13 (odc. 52). Andrzej (Piotr Adamczyk), Beatka (Maja Ostaszewska)
PRZEPIS na ŻYCIE 4 sezon odc. 13 (odc. 52). Andrzej (Piotr Adamczyk), Beatka (Maja Ostaszewska) foto: x-news

"Przepis na życie" wróci do telewizji? Maja Ostaszewska w wywiadzie opowiedziała o "Przepisie na życie" wyznała, jak czuła się w roli uwielbianej przez widzów Beatki. Co powiedziała gwiazda nowego serialu "Diagnoza"?

Serial "Przepis na życie" wróci?

Maja Ostaszewska w wywiadzie dla Party.pl wróciła wspomnieniami do serialu "Przepis na życie". Jej bohaterka Beatka wzbudziła wielką sympatię wśród widzów, pomimo swojego antagonicznego z pozoru charakteru.
- Uwielbiałam tę rolę! Ona dawała mi bardzo dużo radości, dużo wytchnienia, też takiego dystansu. Lubiłam to, że ona jest taką "antybohaterką", że często w polskich serialach pojawiały się takie krystalicznie czyste, dobre postaci, a Beatka była przeciwieństwem tego wszystkiego. Nie potrafiła gotować, męczyła się zajmowaniem własnym dzieckiem, knuła, była taka powiedziałabym chimeryczna, bardzo ją lubiłam. Zaskakujące było dla mnie to, na jaką skalę pokochali ją widzowie. Także to świetne doświadczenie, ale myślę, że mamy je już za sobą. Ważne, żeby pozostawiać ten niedosyt i tęsknotę - powiedziała Maja Ostaszewska. Tak więc czy "Przepis na życie" powróci"? Cóż, pozostają nam powtórki internetowe...

Zobacz też: Gwiazdy na wakacjach. Gdzie odpoczywają serialowi ulubieńcy?

Przeczytaj też: Diagnoza. Będzie drugi sezon przed premierą pierwszego

Polecamy: Diagnoza. Maja Ostaszewska na planie - ZDJĘCIA

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas naFacebooku!

WIĘCEJ