menu

Przyjaciółki 10 sezon. Paweł wyjdzie ze szpitala odmieniony

11.08.2017, godz. 15:45
Przyjaciółki odcinek 110, Wiktor (Paweł Deląg), Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Przyjaciółki odcinek 110, Wiktor (Paweł Deląg), Paweł (Bartek Kasprzykowski) foto:

Nie jest już tajemnicą, że w nowych odcinkach "Przyjaciółek" w Polsacie Paweł (Bartek Kasprzykowski) przeżyje. Prawnik został zaatakowany przez Wiktora (Paweł Deląg) na własnym weselu i otarł się o śmierć! W 10 sezonie "Przyjaciółek" po wyjściu ze szpitala Strzelecki przejdzie metamorfozę i postanowi czerpać z życia całymi garściami!

"Przyjaciółki" 10 sezon już od września w Polsacie

Fani "Przyjaciółek" już wiedzą, że Paweł nie umrze! Los Strzeleckiego nie był pewny po konfronacji z Wiktorem, który bez zaproszenia wtargnął na jego ślub i zaczął się awanturować. Na szczęście pomoc szybko przyjedzie na miejsce i poszkodowany mężczyzna trafi do szpitala.

Prawnik dojdzie do siebie i stanie się zupełnie innym człowiekiem! Stwierdzi, że czas zacząć spełniać swoje marzenia. Anka z pobłażliwością będzie traktować nowe wcielenie męża, do czasu aż... Paweł zaproponuje ukochanej żeby rzucili wszystko i wyjechali w podróż dookoła świata!

Jak myślicie, czy Anka i Paweł spakują walizki i wyjadą? Strzelecki zdał sobie sprawę, jak kruche jest życie i teraz zamierza czerpać z niego pełnymi garściami.

Zobacz też: Co się stanie w nowych odcinkach Przyjaciółek?

Przeczytaj: Przyjaciółki 10 sezon. Zuza i Janek znów razem?

Polecamy: Przyjaciółki, odcinek 111: Czy Paweł umrze? Co się stanie w następnym sezonie Przyjaciółek?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ