menu

Rodzinka.pl 10 sezon, odcinek 202: Magda pójdzie do ślubu w sukni przyszłej teściowej?

21.04.2017, godz. 14:00
Rodzinka.pl odcinek 202, Magda (Olga Kalicka)
Rodzinka.pl odcinek 202, Magda (Olga Kalicka) foto:

W 202 odcinku "Rodzinki.pl" ślub Magdy (Olga Kalicka) i Tomka (Maciej Musiał) zbliżać się będzie wielkimi krokami, problem jednak w tym, że przyszła panna młoda nie wybrała jeszcze kreacji na ceremonię! W 7 odcinku "Rodzinki.pl"10 Maria (Agata Kulesza) i Paulina (Julia Wieniawa-Narkiewicz) ubiorą Magdę w suknię ślubną Natalii (Małgorzata Kożuchowska). Co na to Boska?

"Rodzinka.pl" 10 sezon odcinek 202 w piątek 21.04.2017 o godzinie 21.40 w TVP2

W "Rodzince.pl" 10 Magda i Tomek wkrótce spotkają się na ślubnym kobiercu, a przyszła panna młoda nie jest jeszcze gotowa na piękną ceremonię. - Weź się ty dziewczyno jeszcze zastanów... W tym wieku pakujesz się w kajdany - powie z przekąsem Maria, która chwilę później przypomni sobie, że w szafie Natalii jest jej dawna suknia z czasów, gdy przysięgała wierność Ludwikowi (Tomasz Karolak).

Paula będzie podekscytowana widząc Magdę w pięknej kreacji. Natalia nie będzie jednak zadowolona. Nie wydusi z siebie za wiele. Boska wyzna tylko, że jej suknia znacznie pogrubia Magdę. Czy Natalia ostatecznie zgodzi się, by jej przyszła synowa włożyła jej suknię ślubną?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ