menu

Rodzinka.pl 10 sezon online odcinek 205 na vod.tvp.pl za darmo w internecie

12.05.2017, godz. 19:59
Rodzinka.pl 10 sezon Tomek (Maciej Musiał) Ludwik (Tomasz Karolak) Kuba (Adam Zdrójkowski) Kacper (Mateusz Pawłowski)
Rodzinka.pl 10 sezon Tomek (Maciej Musiał) Ludwik (Tomasz Karolak) Kuba (Adam Zdrójkowski) Kacper (Mateusz Pawłowski) foto: TVP

"Rodzinka.pl" 10 sezon online za darmo dostępny w internecie na vod.tvp.pl. "Rodzinka.pl" 10 sezon odcinek 205 "Pogadajmy o facetach" w TVP2 w piątek, 12.05.2016, o godz. 21.40. "Rodzinka.pl" odc. 205 online za darmo na stronie internetowej vod.tvp.pl po premierze w TVP2. "Rodzinka.pl" online - wszystkie odcinki poprzednich sezonów za darmo na vod.tvp.pl.

Obejrzyj: "Rodzinka.pl" odc. 205 online za darmo w internecie na VOD TVP.pl

"Rodzinka.pl" 10 sezon odcinek 205 "Pogadajmy o facetach" - streszczenie, co się wydarzy?

Boska (Małgorzata Kożuchowska) odwiedza z Kacprem (Mateusz Pawłowski) stację benzynową, na której pracuje Kuba (Adam Zdrójkowski). Natalia, Maria (Agata Kulesza) i Viola dyskutują przy stole na temat męskich zdrad. Podczas wieczornego spotkania w domu rodzinki dochodzi do spięcia między Ludwikiem (Tomasz Karolak) a Markiem (Jacek Braciak). Panowie powinni szybko zakopać topór wojenny. Agata wpada na Boskiego w stosunkowo niezręcznej sytuacji. Z kolei Natalia staje się zazdrosna o kontakty męża z najmłodszym synem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
WIĘCEJ