menu

Rodzinka.pl odcinek 208: Ślub Tomka i Magdy odwołany?!

19.05.2017, godz. 18:00
Rodzinka.pl 5 sezon ostatni odcinek 130. Wigilia u Boskich. Tomek (Maciej Musiał), Magda (Olga Kalicka)
Rodzinka.pl 5 sezon ostatni odcinek 130. Wigilia u Boskich. Tomek (Maciej Musiał), Magda (Olga Kalicka) foto:

Ślubu Magdy (Olga Kalicka) i Tomka (Maciej Musiał) nie będzie?! W ostatnim odcinku "Rodzinki.pl"10 ceremonia zakochanych stanie pod znakiem zapytania. Co się wydarzy w 208 odcinku "Rodzinki.pl"? Dlaczego Tomek Boski nie ożeni się z ukochaną? Może są jeszcze za młodzi? Natalia (Małgorzata Kożuchowska) od początku była pełna wątpliwości.

"Rodzinka.pl" 10 sezon odcinek 208 w piątek 2.06.2017 o godzinie 21.40 w TVP2

Fani "Rodzinki.pl" z niecierpliwością czekają na ślub Magdy i Tomka, ale czy się doczekają? Ceremonia prawdopodobnie nie dojdzie do skutku! Natalia od dawna była sceptyczna i nie wróżyła dobrze temu związkowi. Jej syn kompletnie zmienił się przy narzeczonej, która dosłownie wcisnęła go pod swój pantofel...

W ostatnim odcinku 10 sezonu "Rodzinki.pl" niewiele się zmieni. W 208 odcinku Boska wciąż ma wątpliwości dotyczące ślubu syna. Rodzina wspaniale bawi się w parku rozrywki, gdy nieoczekiwanie ślub Tomka i Magdy staje pod znakiem zapytania...  Jeśli czekaliście na huczne wesele, to mamy złe wieści. W 10 sezonie "Rodzinki.pl" syn Ludwika (Tomasz Karolak) nie zawędruje przed ołtarz.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ