menu

Świat według Kiepskich. Aktorzy stracą pracę? To koniec Kiepskich?

25.07.2016, godz. 10:11
Świat według Kiepskich. Ferdek (Andrzej Grabowski), Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka)
Świat według Kiepskich. Ferdek (Andrzej Grabowski), Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) foto: ATM Grupa

Panika na planie serialu "Świat według Kiepskich"! Podczas kręcenia nowych odcinków kolejnego już 28 sezonu "Kiepskich" pojawiły się plotki, że emitowany od 17-stu lat serial komediowy zniknie z anteny Polsatu, a aktorzy wylądują na bruku. Członkowie obsady "Świat według Kiepskich ponoć boją się, że nowa seria będzie ostatnią. Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu już wydała w tej sprawie oficjalny komentarz.

"Świat według Kiepskich" nowe odcinki 28 sezonu od września 2016 w telewizji Polsat

Koniec "Świata według Kiepskich" jest blisko? Według doniesień tygodnika "Twoje Imperium" podczas trwających właśnie we Wrocławiu zdjęć do kolejnego sezonu wśród aktorów wybuchła panika, że to już pożegnanie z Kiepskimi i kręcone odcinki 28 serii będą ostatnimi. Dla wielu gwiazd "Świat według Kiepskich" produkcja jest głównym źródłem utrzymania. Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Ryszard Pałys czy Barbara Mularczyk dzięki "Kiepskim" przez 17 lat nie musieli martwić się o brak stałej pensji.

Patrz: Świat według Kiepskich. Paździoch miał być Ferdkiem Kiepskim

Zakończenie serialu na pewno byłoby dla nich ciosem, który nie pozostałyby bez wpływu na ich kariery. Czy jednak naprawdę jest się o co martwić? Wydaje się, że nie, że "Świat według Kiepskich" nie tak szybko zniknie z anteny Polsatu. - Jesteśmy w trakcie zdjęć do kolejnych odcinków. Nie pracujemy z nastawieniem, że to już ostatnia seria – zapewnia Paulina Wajdziak z ATM Grupy, czyli frmy produkującej "Kiepskich".

Patrz: Świat według Kiepskich. Kiepskie życie Waldusia. Co się dzieje z Bartoszem Żukowskim?

Także Nina Terentiew uspokoja widzów i aktorów, że nie ma powodów do obaw, bo "Świat według Kiepskich" na pewno jeszcze przez długi czas będzie emitowany w Polsacie. Po 17 latach wyniki oglądalności serialu wciąż są bardzo dobre. "Kiepscy" mogą się pochwalić widownią sięgającą blisko 2 mln osób. - Świat według Kiepskich to jeden z najchętniej oglądanych seriali. Nie ma powodów, żeby z niego rezygnować. Nic mi o tym nie wiadomo – skomentowała wszystkie plotki dyrektor programowa stacji

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
WIĘCEJ