menu

Świat według Kiepskich. Impreza u Kiepskich z okazji 500. odcinka - ZDJĘCIA

29.07.2016, godz. 18:00
Świat według Kiepskich. Impreza z okazji 500. odcinka
Świat według Kiepskich. Impreza z okazji 500. odcinka foto: ATM Grupa

"Świat według Kiepskich" obchodzi swój jubileusz! Właśnie zakończyły się zdjęcia do kolejnego 28 sezonu "Kiepskich", podczas których nakręcono już 500. odcinek. Z tej okazji aktorzy i członkowie ekipy realizacyjnej spotkali się na imprezie na planie. Zobaczcie zdjęcia jak gwiazdy "Świata według Kiepskich" świętują sukces serialu.

"Świat według Kiepskich" nowe odcinki 28 sezonu od września 2016 w telewizji Polsat

Tort na planie "Świata według Kiepskich" z okazji 500. odcinka! Właśnie zakończyły się zdjęcia do kolejnej serii "Kiepskich", podczas której zostało nagranych 12 nowych odcinków, a w tym ten szczególny, bo jubileuszowy. Ostatniego dnia zdjęciowego, w przerwie między scenami, produkcja postanowiła symbolicznie uczcić urodziny "Świata według Kiepskich".

Patrz: Świat według Kiepskich. Aktorzy stracą pracę? To koniec Kiepskich?

Na planie pojawił się tort, a wokół niego zebrali się wszyscy Ci, którzy tworzą ten serial – aktorzy, reżyser, scenarzyści oraz pozostała część ekipy realizacyjnej. Nie zabrakło również krótkich przemówień. Jako pierwszy głos zabrał Andrzej Grabowski, czyli Ferdek Kiepski, który już od 17-stu lat bawi miliony Polaków. Aktor nie krył wzruszenia, że "Świat według Kiepskich" tak spodobał się widzom, że wciąż chcą więcej.

Kilka słów padło również ze strony scenarzysty serialu – Aleksandra Sobiszewskiego, który przytoczył kilka najlepszych wspomnień. Nie obyło się bez podziękowań oraz życzeń zrealizowania kolejnych pięciuset odcinków. - Rysiu będzie miał wtedy 102 lata – śmiał się Grabowski.

Przeczytaj: Świat według Kiepskich. Zbigniew Wodecki wskoczy do łóżka Kiepskich - ZDJĘCIA

Emisja jubileuszowego 500 odcinka "Świat według Kiepskich" planowana jest na koniec października. Będzie to odcinek pt. "Dzień ojca", w którym gościnnie wystąpią między innymi Dorota i Tomasz Kurzewscy, założyciele ATM Grupy, firmy produkającej serial.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku!

WIĘCEJ