menu

Świat według Kiepskich. Zbigniew Wodecki gwiazdą nowego sezonu!

06.07.2016, godz. 17:00
ZBIGNIEW WODECKI
ZBIGNIEW WODECKI foto:

Wybitny muzyk w serialu Polsatu! Zbigniew Wodecki dołączył właśnie do obsady "Świata według Kiepskich". Artysta zagra samego siebie, więc zadanie aktorskie ma ułatwione. Nowe odcinki serialu "Świat według Kiepskich" z jego udziałem trafią na antenę Polsatu już we wrześniu 2016.

"Świat według Kiepskich" nowe odcinki jesienią 2016 w telewizji Polsat


Dobra wiadomość dla wszystkich fanów "Świata według Kiepskich". Aktorzy w pełnym składzie spotkali się na planie nowych odcinków i dołączył do nich ktoś jeszcze. Wiadomo już, że gwiazdą nowego sezonu będzie Zbigniew Wodecki, który zagra samego siebie.

Patrz: Świat według Kiepskich. Andrzej Grabowski na diecie: Muszę się odchudzać, nie jem kalmarów

Na ekranie artysta wcieli się w rolę przyjaciela prezesa Kozłowskiego (Andrzej Gałła) i to właśnie na jego prośbę przyjedzie do Wrocławia. Będziecie oglądać? Ferdek (Andrzej Grabowski) z pewnością będzie podekscytowany spotkaniem z wybitnym muzykiem.

Co wydarzy się w nowym sezonie "Świat według Kiepskich"?


W nowym sezonie "Kiepskich" po wakacjach 2016 widzowie zobaczą wielkie kolędowanie, latający dywan oraz hucznie obchodzone święta okolicznościowe - Dzień Ojca i Dzień Mariana!

Kiepski znajdzie pracę w prawdziwej korporacji na dość eksponowanym stanowisku. Nie zabraknie także miłosnych zawirowań – Mariolka (Barbara Mularczyk-Potocka) odnajdzie mężczyznę swojego życia, a Ferdek i Paździoch ( (Ryszard Kotys) popadną w miłosne tarapaty przez potajemnie wysyłane sms-y.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku!

Źródło: Marta Kawczyńska
WIĘCEJ