menu

Przepis na życie 2: Beata przyłapała Andrzeja z kobietą. Czy dojdzie do ślubu? ZDJĘCIA

02.11.2011, godz. 12:07
Przepis na życie
foto: TVN

W 22 odcinku „Przepisu na życie 2”, Beata przyłapała Andrzeja w pubie z Kasią. Kobieta jest pewna, że narzeczony chce ją zdradzić. Czy wybaczy mu spotkanie z inną? A może to już koniec ich związku?

Lada chwila Andrzej (Piotr Adamczyk 39 l.) ma zostać mężem Beaty (Maja Ostaszewska 39 l.). Kobieta jest z nim w ciąży i marzy o szczęśliwym życiu u jego boku. Niestety, pani doktor jest chorobliwie zazdrosna o narzeczonego. I każdą kobietę, która kręci się wokół przystojnego lekarza, traktuje jak potencjalną rywalkę.

Patrz też: Pierwsza miłość: Artur zakocha się. Czy znowu zdradzi żonę ZDJĘCIA

Kiedy zobaczyła go w towarzystwie atrakcyjnej blondynki, na oczach przechodniów, z całej siły uderzyła ukochanego w twarz. Jej mocny cios powalił go na ziemię. A zrozpaczona Beata uciekła do domu. Kobieta jest przekonana, że Andrzej chciał ją zdradzić. Nie podejrzewa nawet, że ukochany jest prześladowany przez Kasię (Anna Samusionek 40 l.).

Przeczytaj koniecznie: Magda Kumorek zdradza ulubiony tekst Borysa Szyca na planie Przepisu na życie: Nie poruch**by tu gdzie?

Czy to już koniec ich związku? Czy Beata zerwie zaręczyny z lekarzem? Zdradzamy, że Andrzej będzie chciał wynagrodzić ukochanej, to co się wydarzyło. Jednak kobieta będzie niewzruszona. Zrozumienie znajdzie dopiero u boku Leona (Przemysław Bluszcz 41 l.), z którym kiedyś łączyło ją gorące uczucie. Czy Beata wyjdzie za mąż za Andrzeja przekonamy się w najbliższych odcinkach „Przepisu na życie 2”.

>>> Chcesz dostawać najnowsze plotki o serialach i streszczenia seriali NA E-MAIL? Zapisz się na NEWSLETTER SUPERSERIALE.PL

autor: Agnieszka Tomczak zobacz inne artykuły tego autora
WIĘCEJ