menu

Barwy szczęścia: Borys zerwie z Laurą, by być z owdowiałą Marią

20.04.2011, godz. 11:34
Barwy szczęścia: Piotr Grabowski i Izabela Kuna
Borys jednak od dawna kocha owdowiałą niedawno Marię. foto: ©ARTRAMA, fot. Elżbieta Kasperska/Fabryka Obrazu

Ledwie Maria Pyrka pochowała męża, jej dawny wielbiciel, Borys, zerwie dla niej ze swoją ukochaną Laurą. Czy dlatego, że wciąż kocha Marię i chce z nią być, gdy zabrakło Romana? To wszystko zobaczymy od 585. odcinka "Barw szczęścia".

Gdyby nie śmierć Romana (Olaf Lubaszenko, 43 l.) podczas akcji ratowniczej, Maria cieszyłaby się małżeńskim szczęściem i rodziną, a Borys (Piotr Grabowski, 43 l.) bardziej zaangażował w związek z Laurą (Ewa Hornich, 32 l.).

Patrz też: Barwy szczęścia: Roman pyrka umiera na zawał. Żona jest w szoku i ma depresję

Borys próbował uratować Pyrkę, ale mu się to nie udało. Teraz przystojny lekarz czuje odpowiedzialność za rodzinę przyjaciela i pogrążoną w depresji Marię. Wiedząc, że w domu wdowy się nie przelewa, zaproponuje wspólny wypad do Zakopanego.  Oczywiście Laurze się to nie spodoba. I kobieta każe wybrać Borysowi: ona albo Maria.

>>> Zapraszamy na FORUM SERIALE

Borys podejmie szybką decyzję. Ku zdumieniu Marii odejdzie od narzeczonej. I raczej nie tylko dlatego, że ta postawiła mu takie ultimatum albo że ma wyrzuty sumienia z powodu śmierci przyjaciela. Prawda jest taka, że Borys wciąż kocha Marię.

W czasach, gdy Roman romansował z doktor Renatą (Joanna Trzepiecińska, 46 l.), a Pyrkowie omal się nie rozwiedli, Borysa i Marię połączyło coś więcej niż tylko nić sympatii.

Jednak mimo zakochania, nie zwiedli zaufania Romana.Teraz Borys Sacewicz nie rezygnuje, wbrew temu, co powie mu Maria, z życia prywatnego na rzecz jej rodziny.

On po prostu chce, by samotna żona jego przyjaciela była częścią jego życia. Czy tak się stanie, dowiemy się z majowych odcinków "Barw szczęścia".

autor: Katarzyna Jaraczewska zobacz inne artykuły tego autora
WIĘCEJ