menu

"Lekarze" 3 sezon odcinek 2 online za darmo dostępny w internecie na tvnplayer.pl

02.09.2013, godz. 21:55
Lekarze 3. Alicja (Magdalena Różczka), Maks (Paweł Małaszyński)
foto: lekarze.tvn.pl

"Lekarze" 3 sezon odcinek 2, czyli 28 odcinek "Lekarzy" online za darmo w internecie na tvnplayer.pl. "Lekarze 3" odc. 2 w telewizji TVN dopiero w poniedziałek, 9.09.2013, ale w internecie można obejrzeć ten odcinek online za darmo już tydzień wcześniej. "Lekarze" online odc. 28 za darmo na TVNplayer.pl - oto link:

>>> "Lekarze" 3 odcinek 2 (odc. 28) online za darmo na TVNplayer.pl

"Lekarze" 3 odcinek 28 - co się wydarzy?

Olga Rojko (Magdalena Boczarska) zostaje zatrudniona w Copernicusie. Próbuje odwieść Kellera (Paweł Małaszyński) od wzięcia ślubu. On jednak jest pewny swojego uczucia do Alicji (Magdalena Różczka). Orda (Wojciech Zielińskiej) przechodzi kolejną operację dłoni. Wciąż nie wiadomo, czy będzie mógł wrócić do zawodu chirurga. Sylwia (Katarzyna Bujakiewicz) wspiera go w ciężkich chwilach.

Beata (Agnieszka Więdłocha) przejmuje się losem Filipa (Andrzej Niemyt), który trafił na SOR po upadku z dużej wysokości. Pacjentką szpitala jest Jagoda. Matka podtruwała ją swoimi lekami. Chciała uniemożliwić w ten sposób córce wyjazd z Polski za ukochanym. Iza (Katarzyna Warnke) wraca z ośrodka dla narkomanów. Piotr (Szymon Bobrowski) pozwala jej zostać w jego mieszkaniu, lecz nie podjął jeszcze decyzji o przyszłości ich małżeństwa. Alicja i Maks stają przed ołtarzem.

>>> "Lekarze" online - wszystkie odcinki za darmo w internecie

autor: opr. Natalia Molcan zobacz inne artykuły tego autora
WIĘCEJ