menu

"M jak miłość". Intryga Janki. Zniszczy miłość Eryki i Marcina Chodakowskiego?

11.12.2013, godz. 07:15
M jak miłość odc. 1026. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Eryka Buford (Marta Juras), Janka (Eryka Buford)
M jak miłość odc. 1026. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), Eryka Buford (Marta Juras), Janka (Eryka Buford) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marta Juras, która niedawno dołączyła do obsady "M jak miłość", znana widzom z seriali  "Czas honoru" czy "Przepis na życie". Jej bohaterka, Eryka Buford, na dłużej zagości w Grabinie, bo w Polsce spotka miłość. Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) rozkocha w sobie Erykę, jednak na drodze do ich szczęścia stanie Janka (Joanna Osyda).

Pierwsze spotkanie Eryki i Marcina w 1026 odcinku "M jak miłość" - emisja we wtorek, 17.12.2013, w TVP2

W "M jak miłość" jest wielu przystojniaków, ale niekwestionowanym łamaczem damskich serc jest Marcin Chodakowski. Już niebawem do grona wzdychających do Marcina pań dołączy kolejna, a nawet dwie! I to siostry.

W 1026 odcinku "M jak miłość" swój ostatni dzień pobytu w Polsce Eryka będzie chciała spędzić nad rzeką. Jednak chwila nieuwagi sprawi, że dziewczyna zacznie się topić! Bezsilna, wciągana coraz bardziej przez wodny wir zacznie krzykiem wzywać pomocy. Szczęście w nieszczęściu, że nad rzeką pojawi się Marcin. Chłopak wysportowany, silny i odważny. Bez zastanowienia rzuci się dziewczynie na pomoc.

Przeczytaj: "M jak miłość". Romans Pawła i Ali w cieniu tajemnicy matki Basi

Jak to zwykle bywa, wybawca wpadnie w oko Eryce, a ona spodoba mu się od pierwszego wejrzenia. Choć zaiskrzy, to miłość nie wybuchnie od razu, gdyż drogi Eryki i Marcina się rozejdą. Jednak raz zasiane w sercu chłopaka uczucie zacznie kiełkować i Marcin postanowi odnaleźć piękną nieznajomą.

I tu swoje trzy grosze wtrąci Janka! Młody Chodakowski spodoba się też jej. Pomimo, że jest mocno związana z Eryką i siostra jest jej najbliższą na świecie osobą, to nie powstrzyma się przed knuciem intrygi. A pamiętając zachowanie Janki tuz po przybyciu do Polski, można spodziewać się, że upór i zawziętość dziewczyny dadzą o sobie znać.

Zobacz:''M jak miłość''. Marcin Chodakowski ma brata! To ta wielka tajemnica Aleksandry i Grzegorza

Serialowa Eryka, czyli Marta Juras zdradziła w jednym z wywiadów, że dojdzie do siostrzanej walki o Marcina.

- Gdy moja bohaterka dowie się o manipulacjach siostry, pokaże że potrafi być złośliwa, ale nie w ramach zemsty. Janka będzie uparta, a Eryka uważa, że takie sytuacje nie powinny wpływać na relacje siostrzane.

Czy miłość obu sióstr sprawi, że ich wzorowe relacje zostaną zachwiane, a między Janką i Eryką dojdzie do wojny o serce Marcina? Co z tego wyniknie widzowie przekonają się w kolejnych odcinkach serialu "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ