menu

"M jak miłość". Magda śmiertelnie chora! Na co choruje Madzia?

19.11.2013, godz. 18:00
M jak miłość odc. 1018. Madzia (Anna Mucha)
M jak miłość odc. 1018. Madzia (Anna Mucha) foto: vod.tvp.pl

Co się dzieje z Madzią Marszałek (Anna Mucha) z "M jak miłość"? Kiedy po kilkumiesięcznym pobycie na Ukrainie Magda wraca do Polski nie jest już tą samą pełną życia i energii kobietą. W 1018 odcinku "M jak miłość" Madzia odwiedza Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) w więzieniu, a ten z niepokojem zauważa, że przyjaciółka źle wygląda, jest blada, przemęczona i ma podkrążone oczy. Czy Magda z "M jak miłość" na coś choruje? Niestety tak, choroba Madzi wychodzi na jaw w 1020 odcinku serialu.

"M jak miłość" odcinek 1018 - wtorek, 19.11.2013, o godz. 20.40 w TVP2

Na wieść o kłopotach Pawła, jego była dziewczyna rzuca wszystko i przyjeżdża do Polski. Pierwsze spotkanie przyjaciół w sali widzeń więzienia, w którym siedzi Zduński to zapowiedź przyszłych problemów ze zdrowiem Madzi. Paweł od razu spostrzega bowiem, że z Magdą dzieje się coś niedobrego.

Przeczytaj: "M jak miłość". Kinga w ciąży! Kto jest ojcem dziecka? Piotrek czy Robert Lubiński?

Ona stara się zrzucić wszystko na pracę, ale mężczyzna nie daje się tak łatwo spławić. Martwi się stanem Madzi, która wygląda jakby była poważnie chora.

- W fundacji, jak to w fundacji - dużo roboty. Czasem jest taki kocioł, że ja zapominam jak się nazywam, ale to dobrze. Jak tak dużo pracujesz, to widać wymierne efekty, budujmey dom dla samotnych matek, a po drugie ja nie pamiętam, że jestem samotna - zwierza się Pawłowi.

Zobacz: "M jak miłość". Piotrek Zduński pobity przez Roberta Lubińskiego

- Powiedz jak wygląda twój dzień. Trochę jesteś zmęczona, co? Dużo pracujesz? - dopytuje Zduński.
- Naprawdę chcesz to wiedzieć? Wstaję o 5 lub 6. Piję lurę, bo jeszcze nie dorobiliśmy się jakiegoś porządnego ekspresu, potem kaloszki, dresik i jadę na budowę. Gazikiem co to się psuje co dwa dni.

Kiedy Madzia wychodzi Paweł prosi ją, żeby jak najszybciej poszła do lekarza, zrobiła wszystkie kontrolne badania i zadbała o siebie. Zduński ma bowiem przeczucie, że to nie tylko przepracowanie.

W 1020 odcinku "M jak miłość" lekarz nie będzie miał dobrych wieści dla Magdy. Wyniki badań EKG wykażą bowiem, że kobieta ma chore serce. Kardiolog od razu skieruje ją do szpitala uprzedzając, że jej stan jest naprawdę poważny.

Madzia nie wyzna bliskim prawdy o swojej chorobie. Wmówi wszystkim, że jest zdrowa i musi wracać na Ukrainę do pracy w fundacji. Kinga i Paweł będą przekonani, że Magda jest za granicą, a tymczasem ona trafi do szpitala. Nie wiadomo czy nie skończy się na operacji przeszczepu serca.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "M jak miłość"? Polub nas na Facebooku!

WIĘCEJ