menu

"M jak miłość". Magda z "M jak miłość" umrze? Serce Madzi przestaje bić

10.12.2013, godz. 07:10
M jak miłość. Magda (Anna Mucha)
M jak miłość. Magda (Anna Mucha) foto:

Anna Mucha (33 l.) wróciła do "M jak miłość" na próbę. Ale chyba nie spełniła oczekiwań twórców kultowego tasiemca. W dodatku aktorka jest w ósmym miesiącu ciąży, więc scenarzyści i tak muszą się przygotować na jej zniknięcie. Tak więc jej serialowa Madzia z "M jak miłość" dowie się, że ma chore serce i może nie przeżyć kolejnych tygodni...

Anna Mucha (33 l.) od 13 lat wciela się w postać Madzi. Przez jakiś czas zniknęła z obsady "M jak miłość", a jej bohaterka wyjechała za granicę. We wrześniu 2012 r. triumfalnie wróciła do obsady. Jednak jej osoba wcale nie przyczyniła się do zwiększenia atrakcyjności produkcji TVP 2.

Przeczytaj: ''M jak miłość''. Marcin Chodakowski ma brata! Co się stało z drugim synem Aleksandry i Grzegorza?

Po co więc płacić kapryśnej aktorce po 5 tys. zł za dzień pracy, tym bardziej że po urodzeniu drugiego dziecka może długo nie wrócić na plan. Powstał więc pomysł usunięcia Muchy…

- Czasem uśmierca się bohaterów, ale zawsze jest ku temu jakiś powód - mówi znany scenarzysta serialowy Paweł Jurek.

Tak też będzie z Madzią. Będzie musiała walczyć o życie w szpitalu. O poważnej chorobie serca nie powie na początku nawet najbliższym - Kindze (Katarzyna Cichopek, 31 l.) i Piotrkowi (Marcin Mroczek, 31 l.).

Zobacz: "M jak miłość". Tomek dowiaduje się o zdradzie Małgosi

Okaże się, że tylko przeszczep może uratować życie Madzi. Ale czy znajdzie się dawca? A może operacja się nie powiedzie? Tego dowiemy się już wkrótce.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku!

WIĘCEJ