menu

"Miłość na bogato" Marcela Leszczak odchodzi z "Miłości na bogato". 2 sezon wiosną 2014!

05.01.2014, godz. 12:12
Miłość na bogato. Marcela (Marcela Leszczak)
- Łączy mnie z nią imię i zawód. Niestety nie miałam jeszcze okazji pracować za granicą i nie jestem tak znana. Ale wszystko przede mną" - mówi Marcela. Finalistka 3 edycji "Top Model" jest gwiazdą "Miłości na bogato", ale ma ostrą konkurencję. foto: Viva Polska

Marcela Leszczak nie występi w nowym sezonie serialu "Miłość na bogato"! Finalistka programu "Top Model", na którą spłynęła ostra fala krytki za udział w "Miłości na bogato" postanowiła odejść z serialu telewizji Viva Polska. W 2 sezonie "Miłości na bogato", który widzowie zobaczą wiosną 2014 zabraknie nie tylko Marceli Leszczak, ale także Sylwii Nowak.

"Miłość na bogato" 2 sezon wiosną 2014 w telewizji Viva Polska

Już wkrótce ruszają zdjęcia do 2 sezonu serialu "Miłość na bogato", który na ekranach pojawi się w wiosennej ramówce Viva Polska. Niestety w obsadzie "Miłości na bogato" zabraknie głównej gwiazdy produkcji, czyli Marceli Leszczak. Jak podaje portal Pudelek.pl modelka zrezygnowała z udziału w nowej serii "Miłości na bogato", bo chce się skupić na swojej karierze w modelingu.

Przeczytaj: "Miłość na bogato" 2 sezon. Justyna przeżyła wypadek! Co się wydarzy w "Miłości na bogato"?

Bez Marceli Leszczak "Miłość na bogato" naprawdę sporo straci. To przecież dzięki finalistce "Top Model" teksty z serialu stały się hitem internetu, a sama Marcela była ostro krytykowana za to, że nie potrafi się wysłowić i mówić poprawną polszczyzną.

Czy to dlatego Marcela odchodzi z "Miłości na bogato"? Okazuje się, że powód jest zupełnie inny. W rozmowie z Pudelkiem Marcela zdradziła, że pożegnała się z "Miłością na bogato", bo ma inne plany na przyszłość.

Patrz: NAJLEPSZE TEKSTY z "Miłości na bogato"

- Choć produkcja bardzo chciała, żebym została, podjęłam ostateczną decyzję, rozstaję się z serialem. 2 sezon "Miłości na bogato" ma być jeszcze ciekawszy, na pewno nie zrobimy z tego "Warsaw Shore" czy "Wawa Non Stop". Rozwiązuje umowę z agencją, szukam menadżera, zobaczymy co będzie dalej - wyjaśniła Marcela.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku!

WIĘCEJ