menu

"Miłość na bogato" online odcinek 10 ostatni na viva-tv.pl w internecie za darmo

31.10.2013, godz. 11:59
Miłość na bogato odcinek 10 ostatni. Marcela Leszczak, Jan Bielski
Miłość na bogato odcinek 10 ostatni. Marcela Leszczak, Jan Bielski foto: Miłość na bogato Facebook/ viva-tv.pl

"Miłość na bogato" ostatni odcinek 10 online za darmo dostępny w internecie. "Miłość na bogato" odc. 10 w telewizji Viva Polska w czwartek, 31.10.2013, o godz. 19.30. Po emisji w telewizji ostatni odcinek "Miłości na bogato" online za darmo na stronie internetowej www.viva-tv.pl.

Patrz: "Miłośc na bogato" odcinek 10 online za darmo na viva-tv.pl >>>

"Miłość na bogato" odcinek 10 - streszczenie, co się wydarzy w ostatnim odcinku "Miłości na bogato"?

Justyna (Justyna Banasiak) postanowiła przeprosić Julię (Julia Kuczyńska- Maffashion) za całe zamieszanie związane z Moniką (Monika Pietrasińska). Ta uświadamia jej, że niestety w tym świecie trzeba być twardym i przygotowanym na takie sytuację. Jednak nic straconego. Julia ma dla Justyny dobre wieści.

Gabron (Gabriel Piotrowski) nie wytrzymuje i wraca wcześniej z Borneo. Wszystko po to, aby spotkać się z Sylwią (Sylwia Nowak) i ją przeprosić. Czy Sylwia wybaczy mu i pozwoli się wprowadzić z powrotem? Może to będzie definitywny koniec ich związku?

Marcela (Marcela Leszczak) niespodziewanie dostaje propozycję wyjazdu na roczny kontrakt do Stanów. Kiedy chce o tym poinformować Janka (Jan Bielski), ten mówi, że zakończył remont swojego apartamentu i proponuje Marceli aby się do niego wprowadziła. Czy uda im się znaleźć kompromis? A może kolejna para będzie musiała się rozstać?

Zobacz: "Miłość na bogato". Obsada "Miłości na bogato". Kto gra w serialu "Miłość na bogato"? - zdjęcia

 

WIĘCEJ