menu

"Miłość na bogato" ostatni odcinek 10. Wypadek Justyny to tylko sen. Szokujące zakończenie "Miłości na bogato"

01.11.2013, godz. 08:00
Miłość na bogato odcinek 10 ostatni. Marcela Leszczak, Jan Bielski
Miłość na bogato odcinek 10 ostatni. Marcela Leszczak, Jan Bielski foto: Miłość na bogato Facebook/ viva-tv.pl

"Miłość na bogato" ostatni odcinek 10 w czwartek, 31.10.2013, o godz. 19.30 w telewizji Viva Polska. "Miłość na bogato" online zapis relacji na żywo w internecie z 10 odcinka "Miłości na bogato" na SuperSeriale.pl. Jak się skończyła "Miłość na bogato"? Sylwia i Gabron wrócili do siebie. Marcela zdecydowała się na wyjazd do USA. Justyna, którą Francuz Matthieu zdradził z inną, miała tragiczny wypadek samochodowy. Okazuje się jednak, że to był tylko zły sen... O co chodzi z zakończeniem "Miłości na bogato"?

Zobacz: "Miłość na bogato" online odcinek 10 w internecie za darmo na viva-tv.pl

"Miłość na bogato" odcinek 10 online - zapis relacji na żywo w internecie


Park Agrykola. Justyna spaceruje z Julią Kuczyńską i wyjaśnia jej co zaszło z Moniką. Maffashion proponuje Justynie udział w pokazie. - Czy jest szansa, żebyś mi jakoś pomogła? - pyta Justyna.
Julia odpowiada, że wszystko zależy od niej samej.

Mieszkanie Marceli i Janka. Modelka rozmawia ze swoją agentką. Janek wspomina, że w jego mieszkaniu kończy się remont i mogliby zamieszkać razem. Chłopak wręcza jej klucz. Marcela mówi Jankowi, że dostała propozycję pracy w USA na rok. - Rok czasu? To jest żart? - pyta wściekły.
- Ja to widzę. Rozumiem. Ale ja o tym marzyłam, wrócę - obiecuje Marcela.
- Ja też marzyłem o wielu rzeczach.
- To nie jest ode mnie zależne. Pomyśl o mnie - mówi Marcela.
- To ty pomyśl o nas - odpowiada Janek.

Przed mieszkaniem Sywlii. Stylistka wraca z zakupów. Kiedy wypadają jej na chodniku, nagle pojawia się Grabron. - Kocham Cię -wyznaje i zaczyna ją całować.
- Ale jak to? Przecież byłeś na Borneo - stwierdza zaskoczona Sylwia.

Zakochani padają sobie w ramiona. Postanawiają dać sobie jeszcze jedną szansę.

Agencja castingowa. Justyna przychodzi na casting do Sonii, ale okazuje się, że casting jest przewidziany tylko dla modelek z agencji. - Uwielbiam tę firmę. Uczyłam się chodzić. Przyniosłam swoje portfolio. Zaraz pani pokażę jak chodzę - zachwala swoje atuty.

Sonia stwierdza, że Justyna nie nadaje się do pokazu, bo jest za niska.

Przeczytaj: NAJLEPSZE TEKSTY z "Miłości na bogato"

Kawiarnia w parku. Przyjaciółki spotykają się, by omówić aktualności. Justyna wspomina, że jej Francuz Matthieu się nie odzywa. Marcela opowiada dziewczynom, że Janek postawił jej ultimatum - on albo wyjazd do USA. Sylwia chwali się, że znów jest z Gabronem i planują zakup mieszkania.

Justyna martwi się o pokaz. - Nie chciałbym, żeby przez wzrost wszystko się zawaliło.

Mieszkanie Marceli. Modelka chce pomóc kuzynce. Justyna ćwiczy chodzenie w bardzo wysokich szpilkach.
- Pamiętaj, że masz miednicę wypiętą do przodu. Ramiona do tyłu. Musisz przerysować, bo wtedy będziesz stawiać duże kroki. Głowa prosto - radzi jej Marcela.

Justyna przyznaje, że Matthieu się do nie odzywa i nie widziała go już kilka dni. - Są ważniejsze sprawy. Wstawaj i chodzimy - mobilizuje ją Marcela.

Justyna z Marcelą i Izą zaczepiają przed agencją Sonię. Justyna pokazuje jej jak chodzi. Reżyserka zmienia zdanie. Proponuje modelce udził w pokazie mody.

Restauracja Matthieu. Justyna przyłapuje Francuza z inną dziewczyną. - Słuchaj jesteś tylko ty w moim sercu i musisz mi zaufać - tłumaczy się chłopak.
- Martwiłam się o ciebie, nie odzywałeś się kilka dni, nie wiedziałam co się dzieje - odpowiada Justyna.

Mieszkanie Marceli. - Marcela nie uwierzysz. Dostałam wiadomość, że dostałam się do pokazu. Naprawdę nie wolno się poddawać - cieszy się Justyna.
Marcela gnębi się ultimatum Janka. Chce wykorzystać szansę pracy w USA, ale nie chce też zostawiać przyjaciół. - Mam mentlik w głowie - przyznaje kuzynce.

Klub Janka. Przyjaciele spotykają się przy szampanie. Marcela chwali Justynę, że wykorzystała okazję na zrobienie kariery. Justyna wręcza przyjaciołom zaproszenia na casting. Janek wznosi toast za karierę Justynki.
Sylwia pyta co z Matthieu. Justyna wyznaje, że jej chłopak nie odbiera od niej telefonów. Dziewczyna idzie poszukać ukochanego.

Patrz: "Miłość na bogato". Koniec "Miłości na bogato". Czy będzie 2 sezon?

Marcela przekazuje przyjaciołom swoją decyzję. - Nie lecę do Nowego Jorku. Gdzie ja znajdę takich przyjaciółk jak wy.

Justyna próbuje dodzwonić się do Matthieu. Tymczasem Janek znów nie może się oprzeć wdziękom Moniki. Justyna prosi Nikodema, żeby zawiózł ją do restauracji Francuza. - Dałabym mu zaproszenie na jutrzejszy pokaz.

Marcela przyłapuje Janka. - Co ty znowu robisz z tą suką?
- Daj spokój furiatko! - odpowiada Monika.
- Po tym co teraz zobaczyłam, to zmieniam zdaję. Wylatuję do Stanów. Możesz sobie Monisię teraz obracać - mówi wściekle Marcela.

Restauracja Matthieu. Justyna widzi jak jej chłopak całuje swoją wspólniczkę. Zapłakana ucieka. Nikodem próbuje ją pocieszyć. - Nie przejmuj się. Ona na ciebie nie zasługiwał. Wytrzyj łzy. Masz piękny uśmiech, musisz go pokazywać. Nie przejmuj się są jeszcze fajni mężczyźni, romantyczni, np. ja.

Justyna chce zostać sama. Nikodem odchodzi. Przechodząc przez przejście dla pieszych Justyna wpada pod samochód. Nikodem podbiega do nieprzytomnej Justyny, która leży na jezdni. Justyna nie daje znaku życia...

Dom Justyny w Wałczu. Justyna budzi się z koszmarnego snu. - O matko, co to był za sen! - stwierdza przerażona. Kiedy związuje włosy zauważa krew na szyji. Zaczyna krzyczeć!

I na tej scenie kończy się "Miłość na bogato"! Czy będzie 2 sezon serialu? To się dopiero okaże.

 

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Polub nas na Facebooku!

WIĘCEJ